پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
وزارت نیرو به وظایفش‌درباره سد کلان ملایر عمل کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

وزارت نیرو به وظایفش‌درباره سد کلان ملایر عمل کند

به گزارش جامعه نیوز:

 وزارت نیرو به وظایفش‌درباره سد کلان ملایر عمل کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۵ آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزرای صمت و جهاد کشاورزی و مجموعه مدیران گمرک و بانک مرکزی گفت: امروز توزیع نهاده‌های دامی، کود و بذر به یک موضوع جدی در کشور تبدیل شده و کشاورزان دیگر راه پس و پیش ندارند.

وی افزود: گزارش کمیسیون کشاورزی در این مورد آماده است و بر اساس این گزارش برخی ارکان دولت در بروز این اتفاق مقصر و برخی حتی توان نظارت و اجرا هم ندارند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: کشاورزان شرایط بدی دارند، کود و بذر لازم برای کشت در اختیار ندارند و این موضوع در کشور به یک بحث جدی تبدیل شده است.

وی با اشاره به قیمت پایین سبزه و کشمش در شهرهایی مانند ملایر گفت: در شهرهایی مانند ملایر که دارای محصولات سبزه و کشمش هستند، پایین بودن قیمت این محصول بی‌انصافی است در صورتی که یک کیلو کشمش برابر است با ۳ کیلو انگور بنابراین باید متولیان مدیریت لازم را در این زمینه انجام دهند.

آزادیخواه گفت: سد کلان ملایر سال‌هاست آبگیری شده و کارهای مقدماتی آن هم انجام شده است و اکنون برای اجرا تنها نیاز به یک یاعلی دارد، ۱۸۰ هزار نفر از مردم ملایر نیاز به این آب دارند، ما هم از بس در این مورد تذکر و التماس داده‌ایم دیگر خجالت می‌کشیم، مسئولان اقدامات لازم را هر چه سریعتر در این مورد انجام دهند.

این خبر را هم ببینید:  طرح ساخت مسکن مددجویان بهزیستی توسط قرارگاه خاتم سپاه کلید خورد

انتهای پیام/