رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 39 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز: ورود به حرم امام حسین (ع) از امروز ممنوع شد +عکس به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به دلیل شیوع کرونا بسته شد و امروز زائران برای ورود به بین‌الحرمین با درهای بسته مواجه شدند. این اقدام متولیان حرم سیدالشهدا (ع) […]

به گزارش جامعه نیوز:

ورود به حرم امام حسین (ع) از امروز ممنوع شد +عکس

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به دلیل شیوع کرونا بسته شد و امروز زائران برای ورود به بین‌الحرمین با درهای بسته مواجه شدند.

13990402000496 Test NewPhotoFree - ورود به حرم امام حسین (ع) از امروز ممنوع شد +عکس

این اقدام متولیان حرم سیدالشهدا (ع) و حضرت عباس (ع) برای جلوگیری از شیوع روز افزون کرونا در کربلا است. البته پیش از این، با وجود شیوع کرونا هیچ کدام از درهای حرم حسینی در کربلا بسته نشده و به صورت شبانه‌روز پذیرای زائران بود.

13990402000495 Test NewPhotoFree - ورود به حرم امام حسین (ع) از امروز ممنوع شد +عکس

علاوه بر این، از اواخر سال گذشته که کرونا در عراق شیوع پیدا کرد، شهر کربلا قرنطینه شد و امکان ورود و خروج در این شهر وجود نداشت و در شهر نجف اشرف نیز از هفته گذشته حکومت نظامی اعلام شد.

چندی پیش با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا استاندار کربلا از ایجاد محدودیت و حتی بسته شدن درهای حرم‌های مقدس در صورت موافقت مراجع خبر داده بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  یک بام و دو هوای دولت؛ مخالفت با مصوبه مجلس برای یارانه معیشتی، اعلام پرداخت یارانه توسط روحانی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها