رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  وجود ۳۵ گود رها شده و ۵۵ مجتمع تجاری در منطقه ۲ شهر تهران به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر درباره چالش‌ها و مشکلات منطقه ۲ پایتخت، اظهار داشت: در حال حاضر ۵۵ مجتمع تجاری در این منطقه وجود دارد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وجود ۳۵ گود رها شده و ۵۵ مجتمع تجاری در منطقه ۲ شهر تهران

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر درباره چالش‌ها و مشکلات منطقه ۲ پایتخت، اظهار داشت: در حال حاضر ۵۵ مجتمع تجاری در این منطقه وجود دارد و مجوز برای ساخت ۵۰ مجتمع دیگر نیز صادر شده است.

وی گفت: در مورد تأثیر مال‌ها و مجتمع‌های تجاری بر کیفیت زندگی شهروندان بررسی و مطالعاتی توسط مدیریت شهری انجام نگرفته و این مسأله حائز اهمیت است.

 این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: سال ۹۸ بازدیدی از این منطقه داشتم و به دلیل وجود ۳۵  گود رها شده در این منطقه از تهران می‌‌توان آن را منطقه گودهای رها شده و مال‌های پایتخت نامید.

مسجدجامعی اعلام کرد: اسکان غیررسمی در برخی از محلات این منطقه وجود دارد که البته مدیریت شهری اکثر مواقع رویکرد حذفی به این محلات و اسکان‌ها داشته است ولی به نظرم باید یکبار قطعی در مورد این محلات تصمیم‌ گرفت.

وی در مورد راسته فرهنگی موجود در کنار پارک مروارید در منطقه ۲، گفت: در صورت توجه و توسعه به این راسته به عنوان راسته فرهنگ و هنر می‌توان وضعیت کیفیت زندگی افراد در محلات منطقه ۲ را افزایش داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بیانیه سپاه | همانند 42 سال گذشته، خود را سپر حوادث فراروی کشور می‌دانیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها