رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 144 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  واگذاری ۳ هزار و ۲۰۸ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در سال آینده به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز محمد بذرافشان ظهر امروز در آئین توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان اظهار کرد: از سوی رئیس بنیاد مستضعفان کشور بیش از ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نقدی در عرصه کمک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واگذاری ۳ هزار و ۲۰۸ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در سال آینده

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز محمد بذرافشان ظهر امروز در آئین توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان اظهار کرد: از سوی رئیس بنیاد مستضعفان کشور بیش از ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نقدی در عرصه کمک به نیازمندان محرومان و کسانی که بر اثر بیماری کرونا آسیب‌دیده بودند، اهداء شده است.

وی بیان کرد: پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه، توزیع ۲ هزار و ۵۶ جهیزیه کامل بعد از ماه مبارک رمضان و نیز ۳ هزار واحد مسکونی که از این تعداد ۲ هزار واحد از محل سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به استان فارس و ۸۰۰ واحد دیگر با پیگیری این نهاد مردمی، به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد فارس اظهار کرد:  تأمین پوشاک و ارزاق بیش از ۱۰۰ خانواده یتیم از سوی فرمانده نیروی انتظامی فارس و نیز توزیع و رساندن ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به ۳۰۰ هزار بسته دیگر همچنین توزیع غذای گرم در ماه مبارک رمضان در قالب اطعام مهدوی (عج) از دیگر اقدامات این نهاد به جامعه هدف است.

بذرافشان بیان داشت: با رایزنی و هماهنگی فرمانده سپاه فجر استان فارس، مقرر شد ۱۰۰ هزار حامی از ظرفیت بسیج به حامیان استان فارس اضافه شود که حرکتی بی‌بدیل و بی‌نظیر از عمر چند ساله طرح اکرام و ایتام در این استان است.

وی اضافه کرد: مقرر گردید در سال آینده به همت سپاه، بنیاد  مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۳ هزار و ۲۰۸ واحد مسکونی در سال گذشته به مدد جویان کمیته امداد(ره) واگذار شود.

این خبر را هم ببینید:  کنکوری با طعم خون/ گفتند اگر داعش حمله کرد بانوان را بکشید+ فیلم

انتهای پیام/س/ر


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها