رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  واکنش نماینده بندر عباس به نحوه مواجهه با بانوی بندرعباسی به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد مرادی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) مجلس گفت: موضوعی که طی روزهای گذشته در رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد و دل تمامی انسان‌های باوجدان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش نماینده بندر عباس به نحوه مواجهه با بانوی بندرعباسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد مرادی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) مجلس گفت: موضوعی که طی روزهای گذشته در رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد و دل تمامی انسان‌های باوجدان را به درد آورد تخریب آلونک متعلق به یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس توسط شهرداری بود.

نماینده مردم بندر عباس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خدای متعال صدای ضجه‌های این کودک بینوا را شنید و به کل دنیا مخابره کرد. سؤال اینجاست که چطور دولت صدای این خانواده مظلوم را نشنید؟ چرا وزیر کشور که مسؤولیت مستقیم در این باره دارد، هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد؟ چرا اجازه داد عواملی دست به کار شوند و زندگی شخصی این خانواده را مورد کنکاش قرار دهند تا به ناحق این زن بی‌پناه را فرصت‌طلب جلوه دهند؟

وی افزود: همه می‌دانیم فرصت‌طلب کسانی هستند که آپارتمان‌های بلندمرتبه می‌سازند و حق و حقوق شهرداری را هم پرداخت نمی‌کنند و مدعی سهم‌خواهی بیشتر هستند.

مرادی خاطرنشان کرد: این موضوع اگر در هر کشور دیگری اتفاق می‌افتاد، حداقل بالاترین مقام مسؤول در سطح ملی استعفا می‌داد ولی در بندرعباس آقایان آنقدر شیفته خدمت به مردم شده‌اند که حاضر نیستند با صندلی شهرداری خداحافظی کنند.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  افتتاح دبیرخانه دائمی کنگره شهدای دانشجومعلم در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها