رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 179 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  واکنش معاونت قوانین مجلس به سازمان برنامه درباره اصلاح جداول بودجه ۱۴۰۰ به گزارش خبرگزاری فارس، معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در مورد ادعای سازمان برنامه و بودجه کشور، مبنی بر اینکه این سازمان در جریان تغییرات جداول بودجه نبوده است، ارائه کرد. متن این توضیحات به شرح زیر است: «با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش معاونت قوانین مجلس به سازمان برنامه درباره اصلاح جداول بودجه ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری فارس، معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در مورد ادعای سازمان برنامه و بودجه کشور، مبنی بر اینکه این سازمان در جریان تغییرات جداول بودجه نبوده است، ارائه کرد.

متن این توضیحات به شرح زیر است:

«با توجه به انتشار مطلب خلاف واقع از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور، مبنی بر اینکه این سازمان در جریان تغییرات جداول بودجه نبوده است، لازم به ذکر است که درباره بودجه سال جاری طبق روال سنواتی پس از تصویب قانون، جداول طی نشست‌های هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق با سازمان برنامه و بودجه کشور، بر اساس احکام قانون بودجه مصوب مجلس و بندها و اجزای آن اصلاح می‌گردید که در خصوص قانون بودجه ۱۴۰۰ نیز طبق همین روال اقدام شده است و پس از اصلاح ارقام مندرج در جداول در انطباق با مصوبات مجلس، جداول اصلاح شده و برای دولت ارسال گردید.

البته درباره بودجه ۱۴۰۰ بر خلاف سنوات قبل، بنا بر مذاکرات بعمل آمده با معاون امور مجلس ریاست محترم جمهوری، مقرر شد که جداول با امضای ریاست مجلس ارسال شود».

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار در شیراز

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها