پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فولاد در مصاف با السد قطر، شکست یک بر صفر را تجربه کرد تا کار صعودش به مرحله بعد سخت شود.

در جدول گروه D السد با ۱۰ امتیاز صدرنشین، النصر با ۸ امتیاز دوم و فولاد با ۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفته است. تیم الوحدات اردن نیز با ۴ امتیاز در قعر جای دارد.

السد قطر با پیروزی برابر فولاد و شکست النصر مقابل الوحدات توانست به صدر برسد و ژاوی به مدعی اول صعود به مرحله بعد نام گیرد. البته بازی پنج شنبه السد و النصر عربستان می تواند صعود اول این گروه را مشخص کند و باید دید چه نتیجه‌ای در پی خواهد داشت.

پیروزی السد مقابل فولاد باعث شد تا مطبوعات قطری به تمجید از شاگردان ژاوی بپردازند و از این برد و صدرنشینی صحبت کنند.

14000207000218 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

روزنامه الوطن قطر در گزارشی با تیتر «السد در گروه آسیایی به صدر رسید» از پیروزی برابر نماینده ایران صحبت کرد. الوطن نوشت که السد بازی را قوی و سریع آغاز کرد و توانست با موقعیت‌های متعددی دروازه فولاد را تهدید کند.

14000207000223 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

استاد دوحه قطر نوشت که صدرنشین این گروه با یک گل فولاد را شکست داد و به مسابقات حذفی نزدیک شد. این رسانه قطری در گزارش خود از گلزنی نام تائه هی با پاس گل زیبا و شسته رفته حسن الهیدوس نوشت و از موقعیت سوزی بونجاح صحبت کرد.

این خبر را هم ببینید:  هیأت صهیونیست امروز برای رایزنی درباره ایران عازم واشنگتن می‌شود

الکاس قطر در صفحه توییتری خود نوشت که السد با یک گل بدون پاسخ از فولاد، نماینده ایرانی را شکست داد و به صدر جدول گروه چهارم رسید.

14000207000221 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

الرایه قطر نیز در کنار پیروزی السد برابر فولاد از برد مهم الوحدات مقابل النصر عربستان صحبت کرد و نوشت: السد قدر پیروزی نماینده اردن مقابل عربستان را دانست و توانست به صدر جدول گروه خود صعود کند.

14000207000224 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات قطری به شکست فولاد برابر السد +تصاویر

انتهای پیام/