پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا / مسی قهرمانی را دو دستی به مادرید هدیه داد +تصویر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا / مسی قهرمانی را دو دستی به مادرید هدیه داد +تصویر

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا / مسی قهرمانی را دو دستی به مادرید هدیه داد +تصویر

به گزارش خبرگزاری فارس، بامداد امروز در دیداری عجیب بارسلونا به تساوی ۳ بر ۳ مقابل لوانته رسید. این تیم که در نیمه نخست به برتری ۲ بر صفر رسیده بود، ۲ بار در نیمه دوم کامبک خورد تا یک نمایش ضعیف دیگر را به ثبت رساند.

با این نتیجه قهرمانی از دست بارسلونا خارج شد و یکی از ۲ تیم مادریدی حالا می‌تواند برای قهرمانی در اسپانیا بجنگد. در جدول لالیگا اتلتیکومادرید با ۷۷ امتیاز صدرنشین، بارسلونا با یک بازی بیشتر و ۷۶ امتیاز دوم و رئال مادرید با ۷۵ امتیاز سوم است.

مطبوعات اسپانیا به تساوی بارسلونا و از دست رفتن قهرمانی برای مسی پرداختند و با تیترهایی متفاوت از تیم کومان انتقاد کردند.

14000222000251 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا / مسی قهرمانی را دو دستی به مادرید هدیه داد +تصویر

مارکای مادرید جلد اصلی خود را به تیم شهر خود اختصاص داد و با اعتنایی جالبی تنها یک جمله در خصوص بارسلونا نوشت. این روزنامه با تیتر «یک شکست مفتضحانه دیگر بارسلونا» و عکسی کوچک از مسی نوشت که این تیم از مسیر قهرمانی جدا شد و کار برای آنها به پایان رسید.

آ.اس، روزنامه دیگر مادرید تیتر «یک تیم کم شد» را در کنار عکسی از ناراحتی مسی به روی جلد برد و از ۲ بار کامبک‌ خوردن بارسلونا نوشت.آ.اس نوشت که کومان گفته هیچ بهانه‌ای ندارد و نمی‌داند چه توضیحی باید بدهد. 

موندو چاپ بارسلونا تیتر «ترمز کامل» را به روی جلد برد و این تیم را یک تیم ‌«بی‌شخصیت» نامید.

اسپورت نیز با عکسی از عصبانیت کومان نوشت که آنها لالیگا را نخواستند و تقدیم مادریدی‌ها کردند.

این خبر را هم ببینید:  وزیر دفاع: 20 میلیون دوز واکسن فخرا تحویل وزارت بهداشت می‌دهیم

14000222000252 Test NewPhotoFree - واکنش مطبوعات رئالی به تساوی بارسا / مسی قهرمانی را دو دستی به مادرید هدیه داد +تصویر

انتهای پیام/