پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
واکنش شورای شهری‌ها به گلایه نمایندگان مجلس/ شهرداری تهران ژست و شوآف نداشته است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

واکنش شورای شهری‌ها به گلایه نمایندگان مجلس/ شهرداری تهران ژست و شوآف نداشته است

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش شورای شهری‌ها به گلایه نمایندگان مجلس/ شهرداری تهران ژست و شوآف نداشته است

زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان تهران و شهردار پایتخت، اظهار داشت: اینکه نمایندگان مجلس به مسائل تهران توجه داشته باشند بسیار خوب است ولی اینکه انتظار داشته باشد تمام مشکلات و مسائلی که سال‌های متمادی در تهران وجود داشته را بتوانیم طی یکی دو سال برطرف کنیم انتظار زیادی است. چرا که همه  دستگاه‌ها باید در کنار هم باشد و مشکلات را برطرف کند.

وی افزود: شورای شهر موضوع مدیریت یکپارچه شهری را مورد توجه قرار داده و از طریق مجلس گذشته، شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری بارها این مساله مورد توجه و پیگیری‌مان قرار گرفت.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: اینکه در مجلس یازدهم موضوع مدیریت یکپارچه شهری مورد توجه است، بسیار خوب بوده و امیدواریم که با به سرانجام رسیدن این مستله بتوانیم از تعارض منافع ایجاد شده در پایتخت خارج شویم البته باید توجه داشت که تنها با انعقاد تفاهم‌نامه نمی‌توان به مدیریت یکپارچه شهری دست یافت.

نژادبهرام در پاسخ به اینکه برخی از نمایندگان تهران در مجلس گفته‌اند شهرداری در پایتخت تنها ژست مقابله با کرونا گرفته است، گفت:  شهرداری تهران جهت پیشگیری و مقابله با کرونا اقدامات زیادی انجام داده و برخی از نمایندگان در این زمینه کم لطفی کرده‌اند.

وی بیان داشت:‌مرجع تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در موضوع کرونا که حتی مقام معظم رهبری نیز تابع نظرات کارشناسی آنها هستند ستاد ملی مقابله با کرونا است که بارها این ستاد در زمینه فعالیت‌های شهرداری جهت مقابله با کرونا شهرداری تقدیر شده است. 

این خبر را هم ببینید:  اختیار توزیع نهاده‌ها و فروش ذخایر استراتژیک دام و طیور را به استان‌‌ها بدهید

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: چندین بار نیز علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران، شهرداری را جزء پیشگامان مقابله با کرونا معرفی کرده است.

نژادبهرام افزود: ضد عفونی معابر، اتوبوس‌ها و قطارهای مترو، ارائه طرح استفاده اجباری از ماسک و قرار دادن فرصت برای تسویه حساب مالی شهروندان در حوزه شهرسازی از جمله اقدامات شهرداری جهت مقابله با کرونا بوده است. 

وی یادآور شد: همچنین پرسنل بهشت زهرا اقدامات زیادی در حوزه دفن متوفیان کرونا انجام داده و همه این موضوعات در قالب رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بوده است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اینکه اقدامات شهرداری شوآف بوده یا حقیقی باید توسط مرجع رسمی در زمینه مقابله با کرونا که ستاد ملی کرونا است، اعلام شود.

انتهای پیام/