رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 157 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  واکنش ایرانسل به شایعه استخدام چینی‌ها در اصفهان به گزارش خبرگزاری فارس اصفهان، در پی انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و اظهار مطالبی مبنی بر استخدام کارکنان چینی به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه ایرانسل در اصفهان، ایرانسل اطلاعیه‌ای منتشر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:  «با توجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واکنش ایرانسل به شایعه استخدام چینی‌ها در اصفهان

به گزارش خبرگزاری فارس اصفهان، در پی انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و اظهار مطالبی مبنی بر استخدام کارکنان چینی به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه ایرانسل در اصفهان، ایرانسل اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است: 

«با توجه به انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و اظهار مطالبی در آن مبنی بر استخدام کارکنان چینی به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه محصولات و خدمات ایرانسل در اصفهان، به اطلاع می‌رساند، افراد مشاهده شده در ویدیو، ۱۱ نفر تبعه جمهوری خلق چین بوده‌اند که حوالی ساعت ۹ صبح روز یکشنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰، برای خرید سیم‌کارت، به فروشگاه ایرانسل در این شهر مراجعه و پس از انجام امور اداری مربوطه، فروشگاه ایرانسل را ترک کرده‌اند.

14000207000678 Test NewPhotoFree - واکنش ایرانسل به شایعه استخدام چینی‌ها در اصفهان

 

افراد فوق، به دلیل لزوم رعایت موازین بهداشتی در دوران کرونا، در فضای باز بیرون از فروشگاه ایرانسل مستقر و به نوبت وارد فروشگاه شده‌اند. پس از حضور ایشان در فروشگاه ایرانسل و تکمیل فرم‌های درخواست مربوطه توسط آنان، امور احراز هویت، ثبت‌نام و تحویل سیم‌کارت، مطابق با موازین قانونی، توسط همکاران فروشگاه ایرانسل انجام شده است.

14000207000673 Test NewPhotoFree - واکنش ایرانسل به شایعه استخدام چینی‌ها در اصفهان

 

دو تصویر منتشر شده در این خبر، از ویدیوی ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته فروشگاه ایرانسل، تهیه شده است».

خاطر نشان می‌شود، به تازگی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن، فردی با تصویربرداری از حضور تعدادی از افراد چینی در خیابان مقابل فروشگاه محصولات و خدمات ایرانسل در اصفهان، مدعی شده بود ایرانسل این افراد را به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه خود استخدام کرده است.

این خبر را هم ببینید:  توپی که به تور نرسید/ «باد» و «فرصت‌سوزی مهاجمان» عامل تساوی خانگی بعثت شد

انتهای پیام/۶۳۰۷۷/ص/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها