پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
واعظی: بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با روحانی دارند و خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

واعظی: بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با روحانی دارند و خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است

به گزارش جامعه نیوز:

 واعظی: بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با روحانی دارند و خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در مورد لغو جلسه سران قوا، اظهار داشت: اساس موضوعاتی که مربوط به سران قوا می شود در چهار شورای عالی مورد بررسی و بحث قرار می گیرد. 

وی بیان داشت: گاهی مضاعف بر آن جلساتی میان سه قوه نیز برگزار می شود. نمی دانم چرا اینطور شده که یک جلسه حالا به هر دلیلی برگزار نشد آن هم بر اساس پروتکلی که ابلاغ شد اینطور مطرح شده است، مثل اینکه ابتدا از طرف خود مجلس اطلاع رسانی شد.

وی عنوان کرد: اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. تعداد نمایندگانی که الفاظ نامناسبی به کار می گیرند و تند تر هستند  در این دوره  بیشتر شده است‌. هنوز خیلی به انتخابات مانده و امروز برخی به اسم رسیدگی به مشکلات سفرهایی می روند و حرف هایی به مردم می زنند که انتظارات را بالا می برد. خود اینها در گذشته مسئولیت داشتند و حامی دولتی بودند که هیچ کدام از این کارها را انجام ندادند. 

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: در حالی‌که لوایح زیادی در مجلس باقی مانده نمایندگان به دنبال طرح های جدید دیگر هستند.

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در حال بررسی شرایط انتخابات است،  تعداد کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زیاد است.

این خبر را هم ببینید:  مجلس یازدهم برای شفافیت حداکثری با هیچ کس تعارف ندارد/ شفافیت رفتار مم‌تر از آراست

واعظی در مورد احتمال کاندیداتوری خود در ۱۴۰۰ بیان داشت: مگه من بیکارم گزینه کاندیداتوری انتخابات ۱۴۰۰ باشم؟

رییس دفتر رییس‌جمهور گفت:  من هفته گذشته خیلی روشن گفتم که بین اصلاح‌طلبان اختلاف نظر وجود دارد و دیدگاهایشان نسبت به دولت هم یکی نیست، برخی خیلی حامی دولت هستند ولی یک عده‌ای از این‌ها هم از ابتدا به دولت انتقاد می‌کردند و من هفته گذشته جواب این‌ها را دادم.

واعظی بیان داشت: اخیرا آقای بهزاد نبوی مصاحبه بسیار خوبی کرد و آقای خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است. اصلا بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با آقای روحانی دارند.

انتهای پیام/