رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  واعظی: برخی نمایندگان مجلس سفرهایی می‌روند و حرف‌هایی می‌زنند که انتظارات را بالا می‌برد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در مورد لغو جلسه سران قوا، اظهار داشت: اساس موضوعاتی که مربوط به سران […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واعظی: برخی نمایندگان مجلس سفرهایی می‌روند و حرف‌هایی می‌زنند که انتظارات را بالا می‌برد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در مورد لغو جلسه سران قوا، اظهار داشت: اساس موضوعاتی که مربوط به سران قوا می شود در چهار شورای عالی مورد بررسی و بحث قرار می گیرد. 

وی بیان داشت: گاهی مضاعف بر آن جلساتی میان سه قوه نیز برگزار می شود. نمی دانم چرا اینطور شده که یک جلسه حالا به هر دلیلی برگزار نشد آن هم بر اساس پروتکلی که ابلاغ شد اینطور مطرح شده است، مثل اینکه ابتدا از طرف خود مجلس اطلاع رسانی شد.

وی عنوان کرد: اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. تعداد نمایندگانی که الفاظ نامناسبی به کار می گیرند و تند تر هستند  در این دوره  بیشتر شده است‌. هنوز خیلی به انتخابات مانده و امروز برخی به اسم رسیدگی به مشکلات سفرهایی می روند و حرف هایی به مردم می زنند که انتظارات را بالا می برد. خود اینها در گذشته مسئولیت داشتند و حامی دولتی بودند که هیچ کدام از این کارها را انجام ندادند. 

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: در حالی‌که لوایح زیادی در مجلس باقی مانده نمایندگان به دنبال طرح های جدید دیگر هستند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها