رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 27 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  واعظی: استناد آمریکا به برجام هیچ مبنایی ندارد چون از آن خارج شده است به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور ۹۹) در حاشیه جلسه هیأت دولت در مورد نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: هر اقدامی در شورای امنیت باید یک مبنای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واعظی: استناد آمریکا به برجام هیچ مبنایی ندارد چون از آن خارج شده است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور ۹۹) در حاشیه جلسه هیأت دولت در مورد نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: هر اقدامی در شورای امنیت باید یک مبنای حقوقی داشته باشد، امروز همه کشورهای دنیا و در خود آمریکا اعلام کردند چیزی که دولت آمریکا به شورای امنیت استناد می کند مبنای حقوقی ندارد چون آمریکا از برجام خارج شده است.

وی ادامه داد: ببینید از نظر سیاسی کسی که یک معاهده ای را قبول ندارد نمی تواند به آن معاهده استناد کند لذا هیچ مبنای سیاسی و اقتصادی ندارد.

واعظی تصریح کرد: عملا ۱۳ عضو شورای امنیت مقابل آمریکا ایستادند و در تاریخ آمریکا کمتر می‌بینید که آمریکا قطعنامه ای را در شورا ببرد و کسی از او حمایت نکند. ۱۳ عضو کتبی اعلام کردند آنچه دارد اتفاق می افتد از نظر ما مبنا نیست. همه اعضا در کمیسیون مشترک هم تاکید کردند آمریکا حقی در برجام ندارد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  عزاداری منظم هیأت‌ها در بین‌الحرمین برای جلوگیری از کرونا+فیلم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها