رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 462 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  واحدهای تولیدی سنگر مبارزه با دشمن است/ دشمنان برای توقف چرخ کارخانه‌ها هر اقدامی می‌کنند به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار حمید دامغانی پیش از ظهر امروز در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سمنان به مناسبت هفته کارگر، ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) و تقارن آن با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 واحدهای تولیدی سنگر مبارزه با دشمن است/ دشمنان برای توقف چرخ کارخانه‌ها هر اقدامی می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار حمید دامغانی پیش از ظهر امروز در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سمنان به مناسبت هفته کارگر، ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) و تقارن آن با هفته کارگر تصریح کرد: امروز به همت کارگران سرزندگی، پویایی، حرکت و تلاش در کارخانجات این استان مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه کارگران قشر پرتلاش، زحمتکش و نجیب جامعه هستند، اضافه کرد: حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات مختلفی عنوان کرده‌اند که کارگران ستون فقرات استقلال و اقتصاد کشور هستند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تأکید کرد: کارگران، سودمندترین و حیاتی‌ترین قشر جامعه هستند؛ امروز همه اذعان دارند که دشمن همواره طی این سال‌ها با به‌کارگیری انواع و اقسام روش‌ها سعی در زمین‌گیر کردن نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایران داشته است.

دامغانی با اشاره به آخرین اقدامات خصمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: آخرین حربه متخاصمان در حوزه اقتصادی است؛ چراکه آنان معتقدند اقتصاد پاشنه آشیل هر نظامی است.

وی افزود: کشور در تقابلی همه‌جانبه اما مقتدرانه با دشمن است؛ با این اوصاف، نظام و انقلاب ما به سلامت از موانع عبور کرد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: مردم ناملایمات زیادی را تحمل کردند؛ اما اهداف دشمن برای به زانو درآوردن ملت شریف ایران اسلامی محقق نشده است.

14000208000359 Test NewPhotoFree - واحدهای تولیدی سنگر مبارزه با دشمن است/ دشمنان برای توقف چرخ کارخانه‌ها هر اقدامی می‌کنند

واحدهای تولیدی؛ میدان جنگ با دشمن

دامغانی ادامه داد: بخش عمده‌ای از این پیروزی را مرهون تلاش، عزت و غیرت کارگران خدوم و زحمتکش کشور هستیم؛ کارگران سودمندترین قشر جامعه هستند. آن‌ها با حداقل دریافتی، بیشترین تأثیر را در رشد و توسعه اقتصاد و مبارزه با دشمن دارند.

این خبر را هم ببینید:  ترقی: تداوم ادبیات سال‌۹۶ را شاهد هستیم/ سه سناریوی اصلاح‌طلبان برای انتخابات

او واحدهای تولیدی و صنعتی را سنگر مبارزه کشور و میدان جنگ با دشمن دانست و افزود: دشمنان به هر اقدامی برای زمین‌گیر کردن و توقف چرخ کارخانجات ما دست زده‌اند.

دامغانی با اشاره به دیگر اقدامات دشمنان با هدف نابودی کشور بیان کرد: دشمنان نظام به جهت اینکه قشر کارگر در سال‌های اخیر با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، در پی ورود از این منظر بودند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان کارگران را صاحبان اصلی انقلاب عنوان کرد و گفت: دشمنان به رودررو قرار دادن کارگران با نظام تصمیم داشتند تا کشور را دچار مسأله کنند؛ اما نجابت، اعتقاد و تعهد این قشر سبب شده تا ایران اسلامی به سلامت از این سد عبور کند.

دامغانی با تبریک روز بسیج کارگری گفت: بسیج مطالبه‌گر خواسته‌های به‌حق اقشار مختلف از جمله کارگران به‌عنوان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی امروز کشورمان است.

14000208000357 Test NewPhotoFree - واحدهای تولیدی سنگر مبارزه با دشمن است/ دشمنان برای توقف چرخ کارخانه‌ها هر اقدامی می‌کنند

کمبود آب؛ مشکل صنعت سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان هم در این بازدید، با اشاره به نام‌گذاری امسال به‌عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: اولویت اصلی این شرکت حمایت از واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید است.

حسن‌ آل‌بویه با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی برای افزایش تولید و اشتغال در استان وجود دارد، گفت: سال گذشته در بخش جذب سرمایه‌گذار قدم‌های بزرگی به‌منظور جهش تولید در صنعت استان برداشته شد و این اقدامات در سال جدید نیز با قدرت هر چه بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی تأکید کرد: امسال تلاش مضاعفی خواهیم داشت تا با پیگیری و اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

این خبر را هم ببینید:  هدف عراقی‌ها از تصرف بازی دراز/ خوابی که شهید شیرودی دید+فیلم

آل‌بویه با تأکید بر اینکه مهم‌ترین مشکل صنعت استان سمنان کمبود آب است، اضافه کرد: آب در بخش‌های مختلف نظیر صنعت اهمیت فراوانی دارد و از این‌رو، باید مورد توجه سیاست‌گذاران استان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان یادآور شد: کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و نگاه جامعه اسلامی و به‌تبع آن جمهوری اسلامی به کار و کارگر نگاهی ارزشمند است.

14000208000356 Test NewPhotoFree - واحدهای تولیدی سنگر مبارزه با دشمن است/ دشمنان برای توقف چرخ کارخانه‌ها هر اقدامی می‌کنند

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها