رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  هیچ اراده ای برای کنترل بازار وجود ندارد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انور حبیب زاده بوکانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه)  طی تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: هر روز سفره مردم خالی تر و یکی از کالاهای اساسی گران تر می […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هیچ اراده ای برای کنترل بازار وجود ندارد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انور حبیب زاده بوکانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه)  طی تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: هر روز سفره مردم خالی تر و یکی از کالاهای اساسی گران تر می شود و متاسفانه هیچ گونه اراده ای برای کنترل بازار وجود ندارد و بازار به حال خود رها شده است.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حالی بازار به حال خود رها شده که دیگر زیربار فشار کرونا نایی برای نفس کشیدن بازار وجود ندارد.

وی همچنین در ادامه خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: بعد از سفر شما به بوکان و بازدید از ساخت بزرگراه بوکان، میاندوآب، بعد از سال ها راکد بودن فعال شده است اما سرعت ساخت آن با انتظارات مردم بوکان هماهنگ نیست.

حبیب زاده تاکید کرد: در شأن وزارتخانه کلیدی مانند راه و شهرسازی نیست که تبدیل ۳۰ کیلومتر راه ترانزیتی به یک بزرگراه بیش از ۱۳ سال طول بکشد در حالی که جوانان شهرم در زیر چرخ های کامیون های ترانزیتی له می شوند. مسئولان برای کوتاهی و کم کاری خود در این میان داستان سرایی می کنند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی خطاب به نمکی وزیر بهداشت و درمان هم طی تذکری اظهار کرد: هر روز شهروندان بسیاری در بوکان به کرونا مبتلا می شوند و بخش های مختلف بیمارستان ها درگیر این بیماری شده اند و از سوی دیگر سال ها است که بیماران از شهرهای اطراف به بوکان مراجعه می کنند در حالی که زیرساخت ها پاسخگوی نیازها نیست.

این خبر را هم ببینید:  سوال خضریان از وزیر کشاورزی: چرا یکی از سیاسیون گندم وارد کرده؟/ واردات افراد خاص امنیت غذایی را به مخاطره انداخته

وی گفت: در ۱۰ سال گذشته تنها یکصد تخت به بیمارستان بوکان اضافه شده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها