رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  هیات نظارت بر انتخابات شوراها توصیه پذیر نیست/ افراد خاص به دنبال سفارش افراد خاص‌تر هستند حمید مردانیان رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر شمیرانات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به پیگیری و تماس‌های مکرر و بی مورد و غیر معمول برخی افراد با اعضای هیات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هیات نظارت بر انتخابات شوراها توصیه پذیر نیست/ افراد خاص به دنبال سفارش افراد خاص‌تر هستند

حمید مردانیان رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر شمیرانات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به پیگیری و تماس‌های مکرر و بی مورد و غیر معمول برخی افراد با اعضای هیات نظارت اظهار داشت: از همه افراد دلسوز و غیر دلسوز و نامزدهای ثبت نام کننده درخواست دارم به دنبال توصیه خاص توسط افراد خاص تر نباشند که این توصیه‌های بی مورد، اعضا هیات نظارت را در جهت دقت بیشتر و تمرکز بر پرونده‌های صلاحیت آنها حساس تر خواهد کرد. 

وی با بیان اینکه پاسخ نتایج ارزیابی و استعلامات از مراجع ذیصلاح ان شاالله طی روزهای آتی از طریق مراجع رسمی و مسئول اعلام خواهد شد افزود: اعلام هرگونه فهرست، اسم، یا اسامی در فضای مجازی و غیره مورد تایید یا رد این هیات نیست.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر شمیرانات تصریح کرد: هر شخص یا گروهی در صورت تخلف و  عدم رعایت قوانین انتخابات و هر گونه  فعالیت زودهنگام تبلیغاتی و یا مشوش کردن فضای اذهان عمومی، از قبیل انتشار اخبار مجعول و مغلوط، مستند بر قوانین موضوعه، توسط این هیات و بدون اغماض پیگیری خواهد شد. ضمن اینکه به مراجع قضایی ذی صلاح هم ارجاع می‌شود تا اقدامات نظارتی لازم صورت گیرد.

مردانیان گفت: تلاش هیات نظارت بر انتخابات شوراها برای اجرای عدالت حداکثری و توزیعی و یکسان در حفظ و صیانت از حقوق تمامی نامزدها و حق الناس است. 

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  بانوان یزدی از کسب سهمیه المپک باز ماندند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها