رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  هیات مستقر دیوان محاسبات در وزارت ورزش به قراردادهای فوتبالی ورود پیدا می‌کند/ با مسببین برخورد می‌شود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات درباره ورود این دیوان به قرارداد‌های پرحاشیه فوتبالی در گفت‌وگو با یکی از بخش‌های خبری شبکه خبر، گفت: از روزی که بنده به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هیات مستقر دیوان محاسبات در وزارت ورزش به قراردادهای فوتبالی ورود پیدا می‌کند/ با مسببین برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات درباره ورود این دیوان به قرارداد‌های پرحاشیه فوتبالی در گفت‌وگو با یکی از بخش‌های خبری شبکه خبر، گفت: از روزی که بنده به دیوان آمدم یکی از درخواست‌‌های مهم مردمی همین موضوع بود.

وی با اشاره به اتفاقات خوب در فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: ما برای اتفاقات خوب در کشورمان احترام قائل هستیم. اما در چند وقت گذشته اتفاقاتی افتاد که مردم کشورمان را نارحت کرد مانند اتفاقی که برای قرارداد مربیان تیم ملی و دو تیم پر طرفدار فوتبال افتاد و موجب ضرر و زیانی به کشور شد.

رئیس دیوان محاسبات خاطر نشان کرد: الان تیم‌های استقلال و پرسپولیس هر کدام چالش جدی با مربیان خود دارند و مرتب تهدید می‌شوند که پنجره نقل و انتقالات آنها بسته می‌شود. همه اینها نشان می‌دهد که هم تیم ملی ما و هم استقلال و پرسپولیس ما به عنوان نمونه اصلی که مردم با آنها ارتباط برقرار کرده و اخبار آنها را دنبال می‌کنند از اخبار بد آنها ناراحت و با اخبار خوب خوشحال می‌شوند.

وی اضافه کرد: الان مردم می پرسند که خبر است و این قراردادها چگونه بسته شده است که مربیان می آیند و در تنگنای ارزی که این روزها با آنها مواجه هستیم و یا به خاطر منابع بودجه که دولت در مضیقه به سر می‌برد متاسفانه قراردادهای آن‌چنانی بسته می شود.

بذرپاش تصریح کرد: در این قراردادها، فرد شکایت می‌کند و ما ضرر و زیان آن را هم پرداخت می‌کنیم و بعد از آن حتی از بسیاری از حقوق خود محروم می‌شود معلوم است که مردم حق دارند از یک دستگاه نظارتی بخواهند تا در این مورد ورود پیدا کند.

وی در این باره بیان داشت:  به بخش مربوطه و هیئتی که مستقر در وزارت ورزش و جوانان است ابلاغ شد که انشالله از روزهای آتی کار خود را آغاز خواهد کرد تا هم به قراردادهایی که منعقد شده و این مشکلات برای کشور درست کرده ورود پیدا کند و یک ارزیابی دقیق انجام دهد و حتماً با مسببین و کسانی که کوتاهی کرده است طبق قانون برخورد می شود. مشکلی که داریم این است که در این مورد چارچوب مشخصی وجود ندارد.

وی تاکید کرد: ما به راحتی می‌توانیم در مورد باشگاه‌های دولتی مثل استقلال و پرسپولیس ورود پیدا کنیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها