پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
هیأت‌هایی که با ظهور دوباره کرونا لغو شدند/ جواد مقدم هم تعطیل کرد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

هیأت‌هایی که با ظهور دوباره کرونا لغو شدند/ جواد مقدم هم تعطیل کرد

به گزارش جامعه نیوز:

هیأت‌هایی که با ظهور دوباره کرونا لغو شدند/ جواد مقدم هم تعطیل کرد

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، هیأت بین‌الحرمین تهران در پی شیوع مجدد ویروس کرونا، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد جلسات هفتگی چهارشنبه‌های این هیأت تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود.

در این اطلاعیه آمده است:

باتوجه به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبه۲۳ تیرماه استانداری تهران مبنی بر تعطیلی تمامی مساجد و مراسمات مذهبی، هیأت بین الحرمین طهران با وجود هماهنگی‌های قبلی و تبلیغات بابت برپایی جلسه هفتگی چهارشنبه ۲۵ تیرماه، متاسفانه با تاکید وزارت بهداشت و دستگاه‌های ذیربط جلسه چهارشنبه ۲۵تیرماه هیأت لغو می‌شود.

براساس این گزارش، بنا بود جلسه امشب هیأت بین‌الحرمین تهران با سخنرانی حجت‌الاسلام فرحزاد و مدیحه‌سرایی جواد مقدم برگزار شود که در پس شیوع ویروس کرونا لغو شد.

لغو جلسات هیأت‌ها ادامه دارد

براساس این گزارش، باتوجه به شیوع مجدد ویروس کرونا هیأت‌ها بسیاری در سراسر کشور جلسات خود را مجدداً لغو کردند. ابتدا هیأت ثارالله زنجان با مدیحه سرایی مهدی رسولی جلسات هفتگی خود را لغو کرد، سپس جلسات هفتگی چهارشنبه‌های آیت‌الله جاودان مجددا به ضورت حضوری لغو و در قالب فضای مجازی دنبال شد.

در ادامه این روند، جلسه هفتگی مجمع‌الذاکرین تهران با حضور غلامرضا سازگار، جلسات هفتگی هیأت ثامن‌الائمه در شرق تهران، هیأت فاطمیه تهران در خیابان هفده شهریور، جلسات هفتگی هیأت مکتب‌المهدی (عج) با مدیحه‌سرایی محمدکمیل، جلسات هفتگی هیأت منتظرین حضرت مهدی (عج) در اقدسیه، جلسات هفتگی هیأت مکتب‌الزهرا (س) زنجان با نوای ولی‌الله کلامی زنجانی، جلسات هفتگی هیأت بیت‌الحسین (ع) با مدیحه‌سرایی مهدی سماواتی، جلسات هفتگی هیأت فاطمهالزهرا (س) با مدیحه‌سرایی سعید حدادیان و محمدحسین حدادیان تاکنون لغو شده است.

این خبر را هم ببینید:  حاجی‌میرزایی: راهی جز دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی برای جذب معلم وجود ندارد

امروز نیز اعلام شد: جلسه هفتگی صبح جمعه‌های حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مراسم هفتگی دعای ندبه مجمع دینی مهدیه نیز در پی شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود.

انتهای پیام/