رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  هوینس: بایرن با جذب ناگلس مان، انتخابی خوب کرد به گزارش خبرگزاری فارس، اولی هوینس در سال های که به عنوان رئیس باشگاه بایرن مونیخ فعالیت کرد، مربیان قابل توجهی را به تیمش آورد. شاید مهم ترین گزینه ایی که او برای نشستن روی نیمکت تیم پرافتخار ژرمن ها به خدمت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هوینس: بایرن با جذب ناگلس مان، انتخابی خوب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، اولی هوینس در سال های که به عنوان رئیس باشگاه بایرن مونیخ فعالیت کرد، مربیان قابل توجهی را به تیمش آورد.

شاید مهم ترین گزینه ایی که او برای نشستن روی نیمکت تیم پرافتخار ژرمن ها به خدمت گرفت، پپ گواردیولا، سرمربی اسبق بارسلونا و مربی ۵ سال گذشته منچسترسیتی بوده است.

هوینس که اکنون مدیر افتخاری و نمادین باشگاه بایرن است، یک روز بعد از به خدمت گیری یولیان ناگلس مان از تیم آر.ب لاپیزیگ برای جانشینی هانس دیتر فلیک، ابراز نظر کرد.

این چهره ۶۹ ساله که در تمام دوران ورزشی خود به عنوان بازیکن، مدیر و رئیس باشگاه به مونیخی ها خدمت کرد، در گفت وگویی با توربن هوفمان، گزارشگر اسکای گفت:بعد از اعلام تصمیم فلیک، فکر می کنم بایرن با انتخاب ناگلس مان و استخدام او حرکتی صحیح انجام داد.

هوینس افزود: تصور می کنم هانس دیتر فلیک دوران خوبی در بایرن سپری کرد. او خواهان رفتن بود و خوشحالم که با آمدن ناگلس مان، گامی خوب برای انتخاب جانشین برداشته شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فوتبالیست کره‌ای به خاطر فرار از سربازی نقره داغ شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها