پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
هنرمندان یاری گر ترویج فرهنگ مدیریت بحران باشند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

هنرمندان یاری گر ترویج فرهنگ مدیریت بحران باشند

به گزارش جامعه نیوز:

 هنرمندان یاری گر ترویج فرهنگ مدیریت بحران باشند

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس نشست صمیمانه ریاست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با جمعی از دست اندرکاران تولید محصولات آموزشی و فرهنگی با هدف آشنایی بیشتر هنرمندان با مفاهیم حوزه مدیریت بحران و بررسی زمینه های هم‌افزایی و تعامل در حوزه تولید محصولات هنری و فرهنگی برگزار شد.

کرمی محمدی رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران  در این نشست ضمن تشکر از استقبال هنرمندان از این نشست به تاثیر زیاد آموزش در آمادگی شهر و شهروندان با هزینه کم اشاره کرد و گفت: در حال حاضر فضای مجازی، سایت و رسانه داریم اماکماکان پیام درست منتقل نمی شود چرا که گیرنده انگیزه ای برای دریافت پیام ندارد.

وی ادامه داد: شاید زمان وقوع حوادث و سوانح یکی از فرصت ها و زمان های مناسبی است که باید برای آموزش و اطلاع رسانی گسترده مغتنم شمرده شود. 

وی گفت: بحث ما هیچ وقت سیاسی نیست کوچکترین موضوع سیاسی به آن وارد کردن یعنی عقب نگه داشتن و کاهش سرعت. 

کرمی محمدی در بخش دیگری از سخنانش گفت: قانون مدیریت بحران پارسال ابلاغ شده اما هنوز هیچ اقدام و برنامه ای برای عملیاتی شدن آن انجام نشده است. 

رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران ابراز امیدواری کرد جامعه هنرمندان با دغدغه بیشتر موضوع الزام برخورداری از ایمنی در مقابل حوادث و سوانح را در آثار خود جای دهند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طرح تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز