رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی عامل موفقیت در امر تبلیغ به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد در دیدار با سرهنگ جعفری معاون عملیات سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) استان قم بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دو مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی و سپاه امام علی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 همکاری نهادهای فرهنگی و تبلیغی عامل موفقیت در امر تبلیغ

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد در دیدار با سرهنگ جعفری معاون عملیات سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) استان قم بر لزوم همکاری هرچه بیشتر دو مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی و سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) استان قم تاکید کرد.

در این دیدار، حجت الاسلام روستا آزاد ضمن تشکر از همکاری مجموعه سپاه استان قم با فعالیت‌های تبلیغی مبغان تخصصی اظهار کرد: سپاه علی ابن ابی طالب(ع) استان قم بی تردید با فراهم سازی زمینه‌های مختلف، عرصه حضور مبلغان و گروه‌های تبلیغ تخصصی در فعالیت‌های تبلیغی محله محور استان، تسهیل کرده است.

وی به همکاری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با دیگر نهادهای تبلیغی و فرهنگی کشور اشاره کرد و افزود: از ابتدای تشکیل مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی، برای تسهیل در امر تبلیغ مبلغان و اثرگذاری هرچه بیشتر فعالیت‌های تبلیغی، دفتر تبلیغات اسلامی با نهادهای مختلفی همکاری‌های داشته است که همکاری و ارتباط با سپاه استان علی ابن ابی طالب (ع) قم یکی از بهترین نوع همکاری‌ها بوده است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: درخصوص فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی دنبال این نبوده ایم که اسمی ثبت شود، بلکه آنچه که مهم است نفس فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی می باشد و این دیدگاه در تمام قسمت‌های مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی حاکم است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی در استان قم خاطرنشان کرد: استان قم هم از نظر علما و افراد انقلابی و هم از نظر معاندین و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی مورد اهمیت است بنابر این باید توجه بیشتری در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در این استان صورت پذیرد.

این خبر را هم ببینید:  وزنه‌برداری بانوان آسیا| یوسفی در دسته 87+ کیلوگرم هفتم شد / بانوی چینی رکورد فوق سنگین دنیا را زد+عکس

انتهای پیام/۲۲۵۸


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها