رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 471 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  همه باید به تکلیف خود در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پایبند باشند به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بیژن سلیمان پور در نشست امروز ستاد مدیریت بحران استان با بیان تداوم تشکیل شورای اطلاع رسانی استان اظهار کرد: سیاستگذاری و اطلاع رسانی عملیاتی از جمله رسالت های این شوراست. وی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 همه باید به تکلیف خود در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پایبند باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بیژن سلیمان پور در نشست امروز ستاد مدیریت بحران استان با بیان تداوم تشکیل شورای اطلاع رسانی استان اظهار کرد: سیاستگذاری و اطلاع رسانی عملیاتی از جمله رسالت های این شوراست.

وی اضافه کرد: تلاش شورای اطلاع رسانی استان برای تقویت باورهای عمومی در موضوع مبارزه با کرونا ادامه دارد، ضمن آن که نارضایتی برخی از مردم از وضعیت معیشتی، طبیعی است، اما در عین حال باید به فکر اقناع عمومی در این زمینه باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم ادامه داد: باید گفت عملکرد مجموعه استان در مبارزه با کرونا بویژه در مقایسه با دیگر استان ها بسیار خوب بوده است.

سلیمان پور همچنین از ابلاغ سند جدید برای دور شدن از روند عادی انگاری کرونا در دو تا سه روز آینده خبر داد و افزود: قطعا تداوم همراهی مردم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و همچنین از خود گذشتگی کادر بهداشت و درمان وضعیت را به سمت نقطع مطلوب سوق خواهد داد، همچنان که اگر این همراهی ها نبود، وضعیت فعلی به مراتب بدتر از وضع موجود می بود.

وی با نادرست خواندن مقایسه برخی از مردم در باز یا بسته بودن برخی مشاغل و یا اماکن تأکید کرد: تک تک ما باید تکلیف خود را مطابق شیوه نامه های بهداشتی انجام دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم همچنین بهره مندی از منویات و همراهی های دلسوزانه مراجع معظم تقلید و مقام معظم رهبری را در مهار ویروس کرونا مفید و مؤثر خواند و بیان کرد: خوشبختانه استان قم شاهد نهایت همکاری اقشار مذهبی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی بوده است.

این خبر را هم ببینید:  دیدار دوستانه پیکان و پدیده پشت درهای بسته

سلیمان پور در عین حال به نشست هماهنگی خیرین استان اشاره کرد و یادآور شد: این نشست با توجه به دستور استاندار قم و بویژه با توجه به ضرورت تداوم کمک های مؤمنانه در ماه مبارک رمضان تشکیل و مقرر شد تا مصوبات این نشست در سطح اجرایی و عملیاتی نیز دنبال و  پیگیری شود.

انتهای پیام/۲۲۵۸


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها