پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
هماهنگی شهرداری با دادستانی جهت ارائه بازارچه‌های جدید به دستفروشان خاوران - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

هماهنگی شهرداری با دادستانی جهت ارائه بازارچه‌های جدید به دستفروشان خاوران

به گزارش جامعه نیوز:

 هماهنگی شهرداری با دادستانی جهت ارائه بازارچه‌های جدید به دستفروشان خاوران

زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره مشکل دستفروشان خاوران و تعطیل شدن بازارچه قدیمی این منطقه اظهار داشت: تاکنون چندین جلسه با حضور مسؤولان شهرداری منطقه ۱۵ در این راستا برگزار شده تا بتوانیم مشکلات مربوط به دستفروشان را کاهش دهیم.

وی افزود: با هماهنگی دادستانی قرار شده است که بازارچه‌های کوچکی، جایگزین بازارچه خاوران شود و در اختیار دستفروشان قرار گیرد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که دستفروشان بازار سابق خاوران معتقد هستند که بازارچه‌های جدید که قرار است شهرداری در اختیار آنها قرار دهد، برای کسب آنها مناسب نیست و مشتری چندانی به آنها مراجعه نخواهد کرد، گفت: در حال حاضر چاره‌ای برای تعطیل نشدن بازارچه قدیمی خاوران وجود ندارد و شهرداری تلاش دارد که اقدامات موثری جهت کمک به دست فروشان در بازارچه‌های جایگزین صورت دهد.

نژادبهرام خاطرنشان کرد: البته در حال حاضر به طور کلی مشکل کاهش خرید و مراجعه به دستفروشان نه تنها در این منطقه بلکه در سایر نقاط تهران نیز به وجود آمده و به نوعی شرایط درآمدی برای عموم دستفروشان نامناسب است.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا کمک معیشتی جدیدی در اختیار دستفروشان قرار خواهد گرفت؟»، گفت: در حال حاضر بنیاد مستضعفان برنامه جدیدی در این راستا به ما اعلام نکرده است ولی تاکنون به طور کلی طی دو مرحله کمک‌معیشتی به دست فروشان تهران ارائه شده است.

این خبر را هم ببینید:  روحانی قانون مالیات بر ارزش افزوده را برای اجرا ابلاغ کرد

انتهای پیام/