رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  هشدار نماینده ولی فقیه در خوزستان | زمین‌خواران زیر ذره‌بین هستند+ فیلم به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، به دعوت گروه‌های جهادی و جمعی از دانشجویان و طلاب از منطقه محروم کوی اسلام آباد اهواز بازدید کرد. وی در این بازدید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هشدار نماینده ولی فقیه در خوزستان | زمین‌خواران زیر ذره‌بین هستند+ فیلم

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، به دعوت گروه‌های جهادی و جمعی از دانشجویان و طلاب از منطقه محروم کوی اسلام آباد اهواز بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن گفت‌وگو‌ با مردم از نزدیک پیگیر مشکلات کشاورزان و ساکنین این منطقه شد.

حجت الاسلام موسوی فرد در حاشیه بازدید از این منطقه ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین استاندر رابطه با مشکلات مردم این منطقه گفت: در منطقه اسلام آباد چند مشکل اساسی وجود دارد یکی بحث فاضلاب، آب آشامیدنی، آسفالت و برق و مسائلی از این دست مثل ساخت و ساز بی‌رویه است.

وی گفت: با توجه به تحقیقی که بنده کردم زمین خواری در این منطقه به شدت اتفاق می‌افتد. یک فقیر یا بیچاره‌ای که بخواهد یک خانه‌ای بنا کند، پدرش را در می‌آورند و به چهارمیخ کشیده می‌شود. از آن سو می بینیم برخی هکتارها زمین را بدون سند رسمی قطعه‌بندی می‌کنند و خیابان‌ها یکی پس از دیگری برخلاف دستوراتی که در مجموعه شهرداری و غیر شهرداری موجود است، توسعه پیدا می‌کند. و از طرف برخی از مسئولان هم شاهد عدم توجه و کم توجهی هستیم. 

وی گفت: ما پنج محور را مشخص کردیم که انشالله برای حل مشکلات مردم منطقه این مشکلات را پیگیری خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: چند نفر هستند مانند زالو به جان مردم افتادند ما پیگیر این ها هستیم و فکر نکنند که اگر توانستند با ارتباط با چند تا مسئول کار خود را پیش ببرند می‌توانند این کار را ادامه دهند، اینها زیر ذره بین هستند و انشالله زمانی که آقای رئیسی به این منطقه سفر کنند ما این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.

این خبر را هم ببینید:  بسیج دانشجویی ماجرای تخریب خانه بانوی بندرعباسی را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد

به گفته یکی از دانشجویان جهادی از سال ۹۱ تا کنون علیرغم ابلاغ وزارت کشور، مرز بین دو شهر اهواز و کارون مورد منازعه مسئولین استانی قرار دارد و این مسئله موجب بی نظمی‌هایی در ارائه خدمات و ایجاد نارضایتی هایی میان مردم شده است. از سوی دیگر زمین های حاصلخیز و نخلستان های این منطقه یکی پس از دیگری در حال تخریب و ساخت و سازهای بی ضابطه و رانتی شده اند.

 

 

 

 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها