پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
هشدار نماینده ولی فقیه در خوزستان | زمین‌خواران زیر ذره‌بین هستند+ فیلم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

هشدار نماینده ولی فقیه در خوزستان | زمین‌خواران زیر ذره‌بین هستند+ فیلم

به گزارش جامعه نیوز:

 هشدار نماینده ولی فقیه در خوزستان | زمین‌خواران زیر ذره‌بین هستند+ فیلم

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، به دعوت گروه‌های جهادی و جمعی از دانشجویان و طلاب از منطقه محروم کوی اسلام آباد اهواز بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن گفت‌وگو‌ با مردم از نزدیک پیگیر مشکلات کشاورزان و ساکنین این منطقه شد.

حجت الاسلام موسوی فرد در حاشیه بازدید از این منطقه ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین استاندر رابطه با مشکلات مردم این منطقه گفت: در منطقه اسلام آباد چند مشکل اساسی وجود دارد یکی بحث فاضلاب، آب آشامیدنی، آسفالت و برق و مسائلی از این دست مثل ساخت و ساز بی‌رویه است.

وی گفت: با توجه به تحقیقی که بنده کردم زمین خواری در این منطقه به شدت اتفاق می‌افتد. یک فقیر یا بیچاره‌ای که بخواهد یک خانه‌ای بنا کند، پدرش را در می‌آورند و به چهارمیخ کشیده می‌شود. از آن سو می بینیم برخی هکتارها زمین را بدون سند رسمی قطعه‌بندی می‌کنند و خیابان‌ها یکی پس از دیگری برخلاف دستوراتی که در مجموعه شهرداری و غیر شهرداری موجود است، توسعه پیدا می‌کند. و از طرف برخی از مسئولان هم شاهد عدم توجه و کم توجهی هستیم. 

وی گفت: ما پنج محور را مشخص کردیم که انشالله برای حل مشکلات مردم منطقه این مشکلات را پیگیری خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: چند نفر هستند مانند زالو به جان مردم افتادند ما پیگیر این ها هستیم و فکر نکنند که اگر توانستند با ارتباط با چند تا مسئول کار خود را پیش ببرند می‌توانند این کار را ادامه دهند، اینها زیر ذره بین هستند و انشالله زمانی که آقای رئیسی به این منطقه سفر کنند ما این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.

این خبر را هم ببینید:  توکلی: توضیحات رئیس کمیسیون تلفیق بسیاری از ابهامات را برطرف کرد

به گفته یکی از دانشجویان جهادی از سال ۹۱ تا کنون علیرغم ابلاغ وزارت کشور، مرز بین دو شهر اهواز و کارون مورد منازعه مسئولین استانی قرار دارد و این مسئله موجب بی نظمی‌هایی در ارائه خدمات و ایجاد نارضایتی هایی میان مردم شده است. از سوی دیگر زمین های حاصلخیز و نخلستان های این منطقه یکی پس از دیگری در حال تخریب و ساخت و سازهای بی ضابطه و رانتی شده اند.