رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  هشدار زرد هواشناسی برای بارش‌های رگباری و وزش باد شدید در خراسان رضوی به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به بارش‌های رگباری و وزش باد شدید در این استان هشدار سطح زرد داد. در این اطلاعیه عنوان شده طبق تحلیل نقشه‌‎ها و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هشدار زرد هواشناسی برای بارش‌های رگباری و وزش باد شدید در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به بارش‌های رگباری و وزش باد شدید در این استان هشدار سطح زرد داد.

در این اطلاعیه عنوان شده طبق تحلیل نقشه‌‎ها و مدل‌‎های هواشناسی از امروز (چهارشنبه) به‌تدریج خراسان رضوی تحت تأثیر جریانات ناپایدار قرار خواهد گرفت.

بر این اساس افزایش سرعت وزش باد، وقوع بارش‌های رگباری توأم با رعدوبرق در نیمه غربی خراسان رضوی و به‌تدریج غالب نقاط استان از امروز تا چهارشنبه هفته آینده ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ پیش‌بینی می‌شود.

همچنین احتمال افزایش ذرات PM و کاهش کیفیت هوا، بروز خسارت به علت افزایش شدت وزش باد و احتمال ایجاد روان‌آب و آبگرفتگی با توجه به رگباری بودن بارش‌ها وجود دارد.

تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات ناشی از وزش باد شدید از جمله افزایش استحکام سازه‌های موقت و تابلوهای تبلیغاتی، احتیاط در ترددهای جاده‌ای، عدم صعود به ارتفاعات، عدم توقف و تردد در حاشیه رودخانه‌ها بویژه رودخانه‌های فصلی توصیه می‌شود.

انتهای پیام/۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  مربی تراکتور: برای صعود راهی جز برد نداریم/با تمرکز بالا به میدان می رویم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها