رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  هزار دانشجو علوم پزشکی در البرز واکسینه شدند به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، شهروز یزدانی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: هزار دانشجو علوم پزشکی البرز در مقابله با ویروس کرونا واکسینه شدند، این افراد بر اساس اولویت انتخاب شدند. معاون آموزشی دانشگاه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هزار دانشجو علوم پزشکی در البرز واکسینه شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، شهروز یزدانی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: هزار دانشجو علوم پزشکی البرز در مقابله با ویروس کرونا واکسینه شدند، این افراد بر اساس اولویت انتخاب شدند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز بیان کرد: این اقدام به نظر رییس دانشگاه مبنی بر اهمیت واکسیناسیون دانشجویان در شرایط فعلی و مواجهه بالا صورت گرفت و پس از آن بلافاصله برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

وی تصریح کرد: با مساعدت معاونت‌های بهداشت و درمان دانشگاه، طی چند هفته به ترتیب دستیاران تخصصی، کارورزان پزشکی، کارورزان دندانپزشکی، کارآموزان در عرصه و کارآموزان سایر دانشکده‌ها واکسینه شدند.

این مقام مسؤول یادآور شد: دانشجویانی که در البرز سکونت ندارند که به دلیل تعطیلی کارآموزی در استان حضور نداشته‌اند در چند مرحله آتی واکسینه خواهند شد و به زودی در مراحل بعدی سایر دانشجویان نیز بر اساس اولویت و مواجهه و حضور در بالین واکسینه خواهند شد.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  حداد عادل: جریان غرب‌گرا «راهبرد چراغ سبز» به دشمن را آغاز کرده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها