رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  هرگونه‌ای مذاکره‌ای باید در جهت رفع همه تحریم‌ها و راستی‌آزمایی باشد سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس امروز (سه‌شنبه ۲۶ اسفند ماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: قانون اقدام راهبردی رفع تحریم‌ها یکی از مصوبات افتخارآمیز مجلس انقلابی است. وی افزود: اثراتی که قانون […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هرگونه‌ای مذاکره‌ای باید در جهت رفع همه تحریم‌ها و راستی‌آزمایی باشد

سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس امروز (سه‌شنبه ۲۶ اسفند ماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: قانون اقدام راهبردی رفع تحریم‌ها یکی از مصوبات افتخارآمیز مجلس انقلابی است.

وی افزود: اثراتی که قانون اقدام راهبردی رفع تحریم‌ها در روابط بین‌الملل گذاشته حکایت از این دارد که این قانون کارشناسی و مفید بوده و نقطه عطفی در تاریخ مجلس‌های مختلف طی این ۴۰ سال است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تأکید کرد: مذاکره‌کنندگان چه با ۱+۵ و چه با ۵ منهای یک و چه در راستای برجام و یا غیر از آن نخست باید رفع همه تحریم‌ها و راستی‌آزمایی گام بردارند.

خاتمی با تأکید بر اینکه اجرای دقیق و کامل قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها مورد تأکید ما است، تصریح کرد: اگر کسی خلاف این قانون عمل کند مطابق اصل ۸۲ قانون اساسی با آن برخورد خواهد شد و دیگر نمایندگان ملت به حساب نخواهند آمد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دولت می‌خواست پیامدهای تورمی لایحه بودجه را گردن مجلس بیندازد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها