رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  هراز کماکان مسدود است/ جریمه کرونایی بیش از ۱۳ هزار دستگاه خودرو از محورهای شمال علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در همه محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است. وی با اشاره […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هراز کماکان مسدود است/ جریمه کرونایی بیش از ۱۳ هزار دستگاه خودرو از محورهای شمال

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در همه محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات محورهای گدوک و کیاسر، افزود: شاهد بارش پراکنده باران در محورهای کیاسر و سوادکوه هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محور هراز کماکان مسدود است، بیان کرد: ماموران پلیس راه به همراه عوامل راهداری درحال بازگشایی مسیر هستند.

این مسؤول به تداوم اجرای طرح ممنوعیت تردد در محورهای مازندران اشاره کرد و یادآور شد: این طرح با قوت و سخت‌گیرانه در محورهای مازندران درحال اجرا است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۱۳ هزار  و ۳۰۰ دستگاه خودرو جریمه و بازگردانده شدند.

قدمی با تاکید بر اینکه توصیه و تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری است، خاطرنشان کرد: هشدارها و توصیه‌ها برای تضمین سلامت افراد است که لازم است به آن توجه شود.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج


این خبر را هم ببینید:  مصوبات اخیر دولت روزهای خوبی را برای بورس نوید می‌دهد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها