رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  هاشمی: عدم باور به مشکلات در دستگاه‌های اجرایی باعث ایجاد وضعیت کنونی شده است سید مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاطم‌های موجود در بازار گفت: نبود باور در میان مسؤولان دولتی و نیز وجود پلشتی در دستگاه‌های اجرایی باعث […]

به گزارش جامعه نیوز:

 هاشمی: عدم باور به مشکلات در دستگاه‌های اجرایی باعث ایجاد وضعیت کنونی شده است

سید مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاطم‌های موجود در بازار گفت: نبود باور در میان مسؤولان دولتی و نیز وجود پلشتی در دستگاه‌های اجرایی باعث ناکارآمدی دولت و ایجاد شرایط کنونی در اقتصاد کشور شده است.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات امروز کشور ما عدم اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و مردمی کردن اقتصاد است. مردمی که همواره تکیه‌گاه ما در همه شرایط بودند در امور اقتصادی مشارکت داده نشده‌اند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم اظهار داشت: وجود افرادی در دولت که اگر نگوییم ضد انقلابند، غیر انقلابی هستند و نسبت به کشور، نظام و مردم احساس تعهدی ندارند و به وظایف قانونی خود عمل نمی‌کنند باعث شده تا کارها به حال خود رها شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: این وضعیت باعث شده تا ما امروز شاهد مشکلاتی در حوزه اقتصادی کشور و به تبع آن در حوزه اجتماعی، فرهنگی و سیاسی باشیم.

وی افزود: مسئولانی که باور آنها ریشه در بیرون از کشور دارد، در این مدت باقیمانده از عمر دولت این دیدگاه خود را کنار بگذارند و مشکلی را حل نمی‌کنند لااقل از افزایش مشکلات جلوگیری کنند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


این خبر را هم ببینید:  سلیمانی: ربط دادن بهبود شرایط اقتصادی کشور به نتایج انتخابات آمریکا آدرس غلط دادن به مردم است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها