رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نیک‌روش: تا زمانی که اتکا به جوانان و ظرفیت‌های داخلی داریم بن‌بستی وجود ندارد به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مراسم رونمایی از شتاب‌دهنده جهت که صبح امروز برگزار شد، گفت: پس از دو دهه پیشرفت گروه‌های جهادی به‌خصوص بسیج دانشجویی برای آبادی کشور، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نیک‌روش: تا زمانی که اتکا به جوانان و ظرفیت‌های داخلی داریم بن‌بستی وجود ندارد

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی در مراسم رونمایی از شتاب‌دهنده جهت که صبح امروز برگزار شد، گفت: پس از دو دهه پیشرفت گروه‌های جهادی به‌خصوص بسیج دانشجویی برای آبادی کشور، شاهد رویش نسل جدیدی از حرکت‌های جهادی هستیم که قابلیت ویژه آنان استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان مجموعه‌های علمی است.

وی افزود: برخی اینگونه القا می‌کنند که کشور به دلیل مشکلات به بن‌بست رسیده است، اما بدانند که ملت ایران بن‌بست ندارد و تا زمانی که جوانان خوب این مرزوبوم هستند و اتکا به ظرفیت‌های داخلی داریم، بن‌بستی وجود ندارد.

نیک‌روش یاداور شد: دانشجویان بسیجی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، کشاورزی و… در شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی کار‌های بسیار خوبی تاکنون انجام داده‌اند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی افزود: حمایت شتاب‌دهنده جهت از گروه‌های جهادی لبیک به رهبر انقلاب است. این شتاب‌دهنده بر روی مناطق محروم تمرکز می‌کند و پاسخگویی روشمند برای حل مسائل کشور دارد. این شتاب‌دهنده از ۴۰ هزار گروه جهادی حمایت می‌کند و اتصال به نهاد علم دارد.

نیک‌روش ادامه داد: اگر مسئله‌ای را با خرد جمعی و علم دنبال کردیم، آن موضوع حل شده است. سازمان بسیج سازندگی، بنیاد علوی و سایر دستگاه‌های مربوط به حرکت‌های جهادی، فعالیت‌های بسیار خوبی در جهت محرومیت‌زدایی کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با رویکرد حل مسئله و حمایت شتابنده جهت در گام دوم انقلاب اسلامی که اثبات کارآمدی مقاومت و روحیه انقلابی‌گری است، شاهد آبادانی کشور باشیم و حلاوت آن برای ملت ایران چشانده شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها