رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  نیک‌بین: عضویت در FATF زمینه را برای سیطره استکبار در امور داخلی کشور فراهم می‌آورد حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: عضویت در FATF لکه ننگی بر تارک سیاسی کشور خواهد بود و نباید اجازه داد چنین چیزی محقق […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نیک‌بین: عضویت در FATF زمینه را برای سیطره استکبار در امور داخلی کشور فراهم می‌آورد

حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: عضویت در FATF لکه ننگی بر تارک سیاسی کشور خواهد بود و نباید اجازه داد چنین چیزی محقق شود.

وی افزود: عضویت ما در FATF باعث سیطره استکبار و در رأس آن آمریکا بر امور داخلی کشور به ویژه در امور اقتصادی خواهد شد و عضویت ما در این کنوانسیون‌ها نه تنها گشایشی ایجاد نخواهد کرد بلکه شرایط ما را بیش از پیش سخت‌تر می‌کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت:  FATF به نام شفافیت به دنبال سلطه بر امور اقتصادی کشورهای مختلف به ویژه کشورهای مستقل است و سعی دارد تا ضمن گسترش سلطه و سیطره خود کشورهای آزادی‌خواه را از این طریق تحت کنترل خود قرار دهد.

نیک‌بین خاطرنشان کرد: سردمداران  FATF حامی اصلی گروه‌های اصلی تروریستی هستند پس در نتیجه می‌توان دریافت که هدف اصلی  FATF مبارزه با تروریسم نیست بلکه به نام مبارزه با تروریسم به دنبال کنترل کشورهای آزادی‌خواه است.

وی افزود: ما بیش از ۴۲ سال با تحریم مقابله و کشورمان را در این شرایط اداره کردیم؛ اگرچه تحریم سختی‌هایی برای ما ایجاد کرد اما باید بدانیم عضویت ما در   FATFباعث گشایش اقتصادی برای ما نخواهد شد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: باید بدانیم که عضویت در FATF نه تنها گشایشی نخواهد داشت بلکه سفره ما را کوچک‌تر و عرصه را بر ما تنگ‌تر خواهد کرد و ما بیش از پیش در فشار و مضیقه قرار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تذکر به رئیس جمهور و وزیر نفت برای تخصیص بنزین به خودروهای انتظامی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها