پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

نیکزاد: هیچ کسی نمی‌تواند در رای نمایندگان تاثیر بگذارد

به گزارش جامعه نیوز:

 نیکزاد: هیچ کسی نمی‌تواند در رای نمایندگان تاثیر بگذارد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۲ شهریور) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار داشت: ما نباید نماینده و نماینده تر داشته باشیم تا رویه مجلس و رئیس مجلس گذشته تکرار شود

وی افزود: سید ابراهیم رئیسی تعدادی از افراد که مورد وثوقش بوده را معرفی کرده است؛ ۲ حالت بیشتر ندارد یا با استدلال آنها را رد کرده و یا آنها را تایید می‌کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد که محمدباقر قالیباف جلساتی را برگزار می‌‌کند و از بعضی افراد می‌خواهد که بعضی رای بیاورند و بعضی رای نیاورند؛ همه ما می‌توانیم مخالف یا موافق باشیم. این چه رویه‌ای است، اگر نمی‌خواهید نظرتان را صریح اعلام کنید، جلسه غیر علنی تشکیل دهید و استدلال کنید و بگویید به این چند نفر رای ندهید یا برعکس.

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: ما باید با مردم صحبت کنیم. اینکه عده ای گلچین شوند، به آنها خط دهی شود که فلانی یا بهمانی بیفتد و یا فلانی رای اعتماد بگیرد روا نیست. همه نماینده‌ها اهل فهم هستند؛ لطفا این موضوع را مدیریت کنید.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در پاسخ به احمدی بیغش اظهار داشت: ما از جلساتی که می‌فرمایید خبر نداریم؛ هیچ کسی نمی تواند در نظر نمایندگان تاثیر بگذارد؛ ممکن است نمایندگان به بسیاری از جلسات دعوت شوند اما نمایندگان فکر می‌کنند و هر کس رای خودش را دارد.

این خبر را هم ببینید:  نشست غیرعلنی مجلس برای گزارش کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ فردا برگزار می‌شود

انتهای پیام


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *