رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نیکزاد: مسئولان پاسخگوی افزایش چشمگیر قیمت قیر باشند علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مجلس طرحی را با در نظر گرفتن جلوگیری از رانت در نظر گرفته بود که منابعی را در اختیار دستگاه‌های اجرایی بگذارد تا بر این اساس با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نیکزاد: مسئولان پاسخگوی افزایش چشمگیر قیمت قیر باشند

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مجلس طرحی را با در نظر گرفتن جلوگیری از رانت در نظر گرفته بود که منابعی را در اختیار دستگاه‌های اجرایی بگذارد تا بر این اساس با عدالت اجتماعی، دستگاه‌ها بتوانند قیر بخرند و زیرپای مردم را در روستاها، راه‌های فرعی و عشایری اصلی، حیاط پاسگاه‌ها و طرح هادی روستاها آسفالت کنند.

وی افزود: من بسیار متاسفم که وقتی این طرح تبدیل به قانون شد و سازمان برنامه و بودجه منابع آن را تخصیص داد، قیمت از هر تن قیر از ۴ میلیون به ۷ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

نیکزاد ادامه داد: مسئولان باید بیایند و پاسخ دهند که در عرصه بین‌المللی و داخلی که اتفاقی نیفتاده، چه اتفاقی افتاده که تن ۴ میلیون تومان، قیر ۷ میلیون تومان شده است. این موارد با عدم نظارت در این بخش اتفاق می‌افتد به هر حال وزارت نیرو وزیر ضمت و دولت پاسخ دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معنی ندارد که یک تن قیری ۴ میلیون تومان بود ۷ میلیون تومان شود، لذا این مسئله را باید اصلاح کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها