پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نیروی انتظامی نقطه مجرب و یک سیاست راهبردی است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

نیروی انتظامی نقطه مجرب و یک سیاست راهبردی است

به گزارش جامعه نیوز:

 نیروی انتظامی نقطه مجرب و یک سیاست راهبردی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا اظهار داشت: یکی از مولفه‌ها و ارکان قدرت در یک نظام مدیریت قوی امنیت است اگر در یک جامعه امنیت پنهان و پیدا دچار چالش شود قطعا همه مولفه‌های دیگر در حوزه صنعت، تجارت و .. دچار توقف می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه امنیت یک مقوله حیاتی برای جامعه است افزود: امنیت از زمان شکل گیری جمعیت انسانی همواره مورد توجه بوده است و به طبع یک نیروی قادر و قوی برای امنیت لازم است.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی یک ضرورت عقلایی و یک نقطه مجرب و یک سیاست راهبردی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران ازیک سو وجودش مایه خیرو برکت، توسعه، استقلال، و مردم سالاری دینی است اما از طرفی دشمنان انقلاب با تمام وجود در تلاش برای ایجاد ناامنی در جامعه هستند که در این شرایط وجود نیروی انتظامی مضاعف می‌شود.

صفایی بوشهری بیان کرد: نیروی انتظامی بحمدالله با حضور در صحنه و اندیشه‌های سردار اشتری همواره موفق عمل کرده است.

قرار است طی آئینی با حضور فرمانده ناجا از زحمات ۳۷ ساله سردار واعظی تقدیر و سرهنگ سوسنی به عنوان فرمانده انتظامی استان بوشهر معرفی شود.

سردار واعظی چهارسال فرمانده انتظامی استان بوشهر بوده و هم اکنون به درجه بازنشستگی نائل می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ایروان از باکو خواست نیروهایش را از خاک ارمنستان خارج کند