رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نیروهای انقلابی برای مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح تلاش می‌کنند به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  در دومین نشست گام دوم انقلاب و دولت جوان حزب اللهی بسیج اساتید دانشگاه های تهران که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان تهران برگزار شد، عنوان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نیروهای انقلابی برای مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح تلاش می‌کنند

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  در دومین نشست گام دوم انقلاب و دولت جوان حزب اللهی بسیج اساتید دانشگاه های تهران که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان تهران برگزار شد، عنوان کرد: ولایی بودن، کارآمدی و پاک دست بودن از مهمترین ویژگی های دولت جوان حزب اللهی است.

وی با اشاره به ظرفیت های غنی زیست محیطی و طبیعی جمهوری اسلامی تاکید کرد: کشور را باید با اتکا به این منابع عظیم و مدیریت مالیات اداره کرد و از وابستگی بودجه به نفت نجات داد.

نیکزاد یکی از نیازهای اساسی کشور را مسکن دانست و وظیفه دولت را آماده سازی زیر ساخت های، ساخت مسکن برای احاد مردم بخصوص جوانان برشمرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مورد انتخابات ۱۴۰۰ افزود: نیروهای انقلابی با وحدت، اتحاد و برنامه ریزی دقیق این مسیر را به خوبی طی می کنند که هم مشارکت حداکثری مردم را در برداشته باشد و  هم انتخاب مطلوبی انجام شود که به نفع پیشرفت کشور و رفع نیازهای مردم رقم‌بخورد.

نیکزاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی از مرزهای جمهوری اسلامی فراتر رفته است، اظهار داشت: اکنون در کشورهای زیادی به انقلاب اسلامی افتخار می کنند و اگر ما در درون به طور کامل به آرمان های انقلاب وفادار بودیم هم اکنون در شرایط بهتری قرار داشتیم.

وی افرود: بسیج اساتید با روند حل المسائلی خود باید به کمک مجلس بیاید و ظرفیت بسیج اساتید که شامل شبکه اساتید نخبه و انقلابی هست برای پیشرفت بیشتر کشور و حل مسائل مردم مورد استفاده قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  آمار و ارقام بودجه 98 زیر ذره‌بین دیوان محاسبات| تعطیلی یا اجرای ناقص 65.7 درصدی احکام بودجه

گفتنی است در این جلسه دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ نیز به بیان نکاتی دربارع موضوع پرداخت و جمعی از اساتید هم مطالبات خود از مجلس را بیان کردند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها