رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نیازمند تغییراتی در آیین نامه داخلی مجلس برای مدیریت داخل صحن هستیم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌ الاسلام محمدحسین حسین زاده بحرینی رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اتفاق نظر نمایندگان در جلسات غیر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نیازمند تغییراتی در آیین نامه داخلی مجلس برای مدیریت داخل صحن هستیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌ الاسلام محمدحسین حسین زاده بحرینی رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اتفاق نظر نمایندگان در جلسات غیر علنی مجلس بر این بود که نیاز است تغییراتی در آیین نامه داخلی مجلس ایجاد شود و این پیشنهاد امروز اولین بسته پیشنهادی در چارچوب همین تغییرات است که در خصوص مدیریت داخل صحن مجلس تدوین شده است.

وی افزود: این پیشنهاد پس از تصویب در کمیسیون در سامانه مجلس بارگزاری و در اختیار نمایندگان قرار گرفت و پیشنهادات نمایندگان نیز نسبت به آن ثبت گردید. این طرح در صورت تصویب، تحولی در نحوه مدیریت صحن ایجاد و در رسیدگی به موضوعات سرعت و کارآمدی بیشتری ایجاد خواهد کرد و امیدوارم با موافقت نمایندگان بتوانیم جزئیات آن را به تصویب برسانیم.

لزوم سرعت بخشی به کار جلسات مجلس با تغییر در آیین نامه داخلی

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در موافقت با پیشنهاد کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات در آینده نزدیک و طرح و لوایح مختلفی که در مجلس وجود دارد. 

لزوم سرعت و کیفیت بخشیدن به کار جلسات مجلس، بررسی و تصویب پیشنهاد حاضر از اهمیت بالایی برخوردار و لازم است بیش از این زحمات دوستان در کمیسیون تدوین آیین نامه به تاخیر نیفتد و اگر در محتوا پیشنهادی وجود دارد، نمایندگان می‌توانند حین بررسی طرح ارائه دهند تا اصلاحات آن اعمال شود.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها