رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 46 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  نگران ۲۰ روز تبلیغات انتخاباتی هستیم/برگزاری انتخابات در دو روز قانونی نیست به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با توجه به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نگران ۲۰ روز تبلیغات انتخاباتی هستیم/برگزاری انتخابات در دو روز قانونی نیست

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با توجه به وضعیت کرونایی کشور اظهار داشت: بررسی می‌کنیم و از همه کمک خواستیم که به ما نظر بدهند و نمونه‌های کشورهای خارجی را بررسی می‌کنیم که در این شرایط انتخابات برگزار کردند.

رحمانی فضلی اظهار داشت: نگرانی ما برای روز رای گیری نیست و می‌توانیم یکی دو ساعت اول صبح را افزایش دهیم چون از ۱۲ به بعد شب محدود هستیم و همینطور می‌توانیم تعداد شعب را افزایش دهیم.

وی گفت: نگرانی برای آن ۲۰ روزی است که باید تبلیغات صورت گیرد تجمع می شود و اگر این تجمعات شکل ‌گیرد ممکن است بر روی مشارکت اثر منفی بگذارد. اگر شما هم به نتیجه  به ما خبر دهید.

رحمانی فضلی همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص قانون انتخابات که در مجلس در حال بررسی است،‌ تصریح کرد: اگر قانون باشد اجرا می‌کنیم.

وزیر کشور همچنین در مورد برگزاری انتخابات در دو روز،‌تصریح کرد: دو روز که نمی‌شود چون قانون یک روز را می‌گوید.

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  نمایندگان مجلس شرایط داوطلبان ریاست جمهوری را مشخص کردند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها