رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نوسانات بورس آنچنان طبیعی نیست/ اعتماد را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی خبرگزاری فارس در بخش سامانه «فارس من» سوژه‌ای به نام حمایت از عدم لغو دارایی دوم ثبت کرده‌اند. در همین راستا مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نوسانات بورس آنچنان طبیعی نیست/ اعتماد را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی خبرگزاری فارس در بخش سامانه «فارس من» سوژه‌ای به نام حمایت از عدم لغو دارایی دوم ثبت کرده‌اند.

در همین راستا مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نوسانات بورس در کشور ما آنچنان طبیعی نیست که بخواهیم به جریانات طبیعی نسبت بدهیم. 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: در این مدت به خاطر ورود سیل‌آسای حجم نقدینگی در بازار، سبب شد که اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در بازار سرمایه رخ بدهد که شاید به سرعت قابل اصلاح هم نباشد. 

وی با بیان اینکه ETF ‌ها یکی از مسائلی بود که برای بورس ما مسئله‌ساز شد، گفت: شرکت‌هایی که در این ETF ‌ها بودند شروع به یک رشد غیرقابل توصیف در بازار کردند و این رشد هم به دلیل خوشبینی مردم و سرمایه‌گذاران به این سهام بودو این نوسانات اثر خود را بر بازار گذاشته است. ما تلاش می‌کنیم که اعتماد به بازار برگردد. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها