رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نوروزی: ما در روابطمان با کشورها اهداف راهبردی‌ خود را مدنظر داریم نه غربی‌ها و غرب‌زده‌ها را حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فضاسازی‌های ضد انقلاب علیه سفر رئیس مجلس کشورمان به روسیه گفت: این سفر به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نوروزی: ما در روابطمان با کشورها اهداف راهبردی‌ خود را مدنظر داریم نه غربی‌ها و غرب‌زده‌ها را

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فضاسازی‌های ضد انقلاب علیه سفر رئیس مجلس کشورمان به روسیه گفت: این سفر به دعوت همتای روسیه آقای قالیباف انجام شده و یک سفر کاملا پارلمانی است.

وی با اشاره به فضاسازی‌های ضدانقلاب در مورد عدم دیدار پوتین با رئیس مجلس ایران در جریان سفر به روسیه افزود: در این سفر رئیس مجلس ما با همتای روسی خود دیدار می‌کند و اگر رئیس جمهور ما به روسیه سفر کند با رئیس جمهور این کشور دیدار خواهد داشت.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: غربی‌ها و غرب‌زده‌ها می‌خواهند ایران را به اروپا و آمریکا نزدیک کنند و منافع خود را در این گونه ارتباطات کشورمان در سطح بین المللی در معرض خطر می‌بینند.

نوروزی خاطرنشان کرد: ما در ارتباطاتمان با کشورها اهداف راهبردی و استراتژیک کشور و نظام را مدنظر قرار می‌دهیم و نه خواسته‌ها و برنامه‌ها و جریانات ضد انقلاب را.

وی افزود: علاوه بر تقدیم نامه رهبر معظم انقلاب به جمهوری فدرال روسیه این سفر از جهات مختلف نیز حائز اهمیت است و اهداف راهبردی کشور و نظام در روابط با روسیه مدنظر خواهد بود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها