پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

نوروزی: علی‌اف برای حفظ قدرتش در آذربایجان به دریوزگی از رژیم صهیونیستی روی آورده

به گزارش جامعه نیوز:

 نوروزی: علی‌اف برای حفظ قدرتش در آذربایجان به دریوزگی از رژیم صهیونیستی روی آورده

حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تحولات اخیر در نزدیک مرزهای شمال غربی ایران گفت: الهام علی‌اف جایگاهی در میان ملتش ندارد و اقدامات وی سنخیتی با شعارها و رفتارها و روحیات انقلابی مردم آذربایجان که در مواقع مختلف از آنها می‌بینیم ندارد.

وی ادامه داد: مردم جمهوری آذربایجان چه در راهپیمایی اربعین در سال‌های قبل و چه در موارد دیگر بارها خود را ادامه‌دهنده راه شهدای این کشور و شهدای مقاومت معرفی کردند و آن مسیری نیست که الهام علی‌اف خواستار آن باشد و در آن مسیر حرکت کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: الهام علی‌اف امروز دریافته و درواقع احساس خطر کرده که پایه‌های قدرتش در آذربایجان در حال سست شدن است و دیگر نمی‌تواند با ظاهرسازی خودش را شیعه و دوستدار اهل بیت(ع) جا بزند.

نوروزی خاطرنشان کرد: امروز علی‌اف به خیالش برای حفظ جایگاه خود در آذربایجان و در ظاهر برای مستحکم کردن پایه‌های قدرتش به دریوزگی و پناه بردن به رژیم صهیونیستی روی آورده و این پناهنده شدن، خود ناتوانی و اعلام شکستش را در مقابل ملت آذربایجان نشان می‌دهد.

وی افزود: علی‌اف در حالی به رژیم صهیونیستی برای حفظ قدرتش پناه می‌برد که گویا نمی‌داند این رژیم در برابر چند چریک فلسطینی مستأصل است و نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. آن وقت چگونه می‌خواهد حامی الهام علی‌اف باشد و از او پشتیبانی کند.

این خبر را هم ببینید:  کاهش 6 تا 12 درجه‌ای دما در گیلان

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر اگر علی‌اف و صهیونیست‌ها و ترکیه به دنبال ایجاد تهدید برای جمهوری اسلامی ایران هستند بهتر است به دوران جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ایران نگاه کنند، زمانی که هر دو بلوک غرب و شرق از صدام حمایت می‌کردند و به او سلاح می‌دادند اما این رژیم مسلح شده به سلاح‌های شرقی و غربی نتوانست کاری از پیش ببرد و از جمهوری اسلامی ایران در آن زمان شکست خورد. حال جمهوری اسلامی ایران که آن ارتش را شکست داد، به مراتب از آن زمان قدرتمندتر و قوی‌تر شده است.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *