رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نوروزی: شفافیت آراء به کاهش مواضع متناقض و رأی‌های تحت فشار کمک می‌کند حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن حمایت از طرح شفافیت آراء نمایندگان گفت: نمایندگان منتخب ملت هستند و مردم باید در جریان مواضع و رأیی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نوروزی: شفافیت آراء به کاهش مواضع متناقض و رأی‌های تحت فشار کمک می‌کند

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن حمایت از طرح شفافیت آراء نمایندگان گفت: نمایندگان منتخب ملت هستند و مردم باید در جریان مواضع و رأیی که آنها دارند قرار گیرند.

وی افزود: علاوه بر رأی همه ابعاد زندگی نمایندگان باید روشن و شفاف باشد تا معلوم شود که نمایندگان در چه سطحی زندگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نماینده مردم رباط کریم در مجلس  علاوه بر این شفافیت آراء باعث کاهش مواضع و آراء متناقض نمایندگان در عرصه‌ها و رأی‌گیری‌های مختلف می‌شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: علاوه بر این شفافیت باعث می‌شود تا نمایندگان دقت بیشتری در رأی خود داشته باشند و تحت فشار رأی ندهند، چراکه به دلیل شفافیت رأی و موضع آنها دقیقا به اطلاع موکلین‌شان می‌رسد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها