رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نوبخت: نمی‌توانیم منابع مالی طرح کالاهای اساسی را تامین کنیم جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس به نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اشاره و اظهار کرد: طرح تامین کالاهای اساسی با حضور نوبخت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نوبخت: نمی‌توانیم منابع مالی طرح کالاهای اساسی را تامین کنیم

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس به نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اشاره و اظهار کرد: طرح تامین کالاهای اساسی با حضور نوبخت در جلسه کمیسیون بررسی شد که بر روی منابع مالی آن اختلاف نظر وجود داشت.

وی افزود: آقای نوبخت می گفت ما با این طرح مخالفتی نداریم اما نمی توانیم منابع مالی طرح تامین کالاهای اساسی را تهیه کنیم.

کوچکی‌نژاد تصریح کرد: منبع مالی که کمیسیون برنامه و بودجه براساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس به آن رسیده، استفاده از تبصره ۱۴ بودجه سال ۹۹ و دیگر موارد است البته در نهایت قرار شد کمیته برای بررسی تهیه منابع مالی تامین کالای اساسی تشکیل شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که بنده، حجت الاسلام میرتاج الدینی، عبدالرضا مصری و محسن زنگنه در کمیته بررسی تهیه منابع مالی کالاهای اساسی عضویت داریم.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها