پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

نوباوه: گزارش مربوط به موضوع زندان اوین باید هرچه زودتر به مردم ارائه شود

به گزارش جامعه نیوز:

 نوباوه: گزارش مربوط به موضوع زندان اوین باید هرچه زودتر به مردم ارائه شود

بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری با اشاره به اطلاعات منتشر شده در مورد برخورد با زندانیان زندان اوین گفت: باید پس از انتشار گزارش‌های دقیق باید راجع‌به این موضوع اظهارنظر کارشناسی کرد، اما به هر حال این رفتارها در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنچه مهم است قوه قضاییه به سرعت به موضوع ورود کرده و مسئله را مورد رسیدگی قرار داده و البته مجلس هم در قالب کارگروهی به ریاست رئیس کمیسیون اصل ۹۰ و عضویت تعدادی از نمایندگان موضوع را در دست بررسی دارد.

نوباوه خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم آنچه از این برخوردها مهم‌تر است نحوه مواجهه و برخورد قوه قضاییه با این موضوع است و دستگاه قضا ضمن رسیدگی به این موضوع باید بر مسائل زندان نظارت مستمر داشته باشد.

وی افزود: هرچه سریع‌تر باید پرونده مربوط به این موضوع بررسی شده و گزارش آن آماده و به مردم ارائه شود تا اطلاعات به صورت شفاف و دقیق در اختیار مردم قرار گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ما  اخیراً شاهد بودیم که آقای اژه‌ای خود از بندهای مختلف از جمله بندهای مختلف به زندانیان امنیتی بازدید داشت که این اقدام بسیار خوبی است و همانطور که گفتم اینگونه اقدامات باید استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مخالف وزیر پیشنهادی علوم/ یزدیخواه: پیشنهادی علوم تجربه کافی ندارد/ زلفی گل موضع‌اش را در باره فتنه بیان کند

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *