رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده کلیمیان در مجلس: مردم فلسطین در شرایط بدی هستند و صدایی از مدعیان حقوق بشر در نمی‌آید به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسئله فلسطین تطبیع) اظهار کرد: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده کلیمیان در مجلس: مردم فلسطین در شرایط بدی هستند و صدایی از مدعیان حقوق بشر در نمی‌آید

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسئله فلسطین تطبیع) اظهار کرد: امام خمینی(ره) در همان ابتدا مسئله یهود و صهیونیست را جدا کردند زیرا معتقد بودند صهیونیست جزو دین ابراهیمی یهود نیست و باید این مورد در جهان گسترش یابد که صهیونیست نماینده یهودیان نیست.

وی با بیان اینکه پس باید در یابیم که مسئله فلسطین مخصوص اسلام و مسلمانان نیست بلکه یک مسئله جهانی است، ادامه داد: هر عملی که بخواهد نقض حقوق بشر را همراه داشته باشد قطعا محکوم است از این حرکت صهیونیست ها در جهان نه تنها توسط مسلمانان محکوم شده است بلکه از سمت ادیان مختلف ازجمله هندوها، مسیحیان و… محکوم شده است.

نماینده کلیمیان مجلس با اشاره به حدیث حضرت علی(ع) (هرآنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند)، گفت: جامعه کلیمیان ایران حدود ۲۵۰۰ سال است که طبق این جمله پیش می‌رود یعنی آنچه که برای خودمان نمی پسندیم برای دیگران هم نمی پسندیم اما این رفتار که در درون کلیمیان نهادینه شده در درون رژیم صهیونیست وجود ندارد.

سامه یح تصریح کرد: متاسفانه با اشغال فلسطین  ساکنین واقعی آن سرزمین در شرایط بد واقع هستند و در اینجا هیچ صدایی از سردمداران مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا که خود ناقض حقوق بشر هست و سیاهان را می‌کشد در نمی آید.

این خبر را هم ببینید:  بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو با حضور رئیس جمهور

وی با بیان اینکه حتی فلسطینیان مقیم اسرائیل هم از حقوق عادی خود محروم هستند، تاکید کرد: تمام یهودیان جهان این اعتقاد را دارند که صهیونیست جزو دین موسی کلیم الله نیست و بلکه این حزب سیاسی قصد دارد خود را با هر زوری زیر این دین تعریف کند که این اصلا قابل قبول نیست.

نماینده کلیمیان بیان کرد: ایران برای دفاع از مظلومان جهان زیر بار سخت ترین تحریم های جهانی رفته است که باید به قلدرهای جهان یادآور شد که ایران هیچگاه دست از این آرمان خود برنمی دارد و همیشه پشتیبان مظلومان خواهد بود.

سامه یح در پایان گفت: امیدوار هستیم که سرزمین مظلومان از جمله فلسطین از دست ظالمان و کفار نجات پیدا کند و جهان پر از صلح و نشاط شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها