رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده کلیمیان در مجلس دهم: توافق امارات و صهیونیست‌ها شکست می‌خورد سیامک مره صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرارداد امارات با رژیم صهیونیستی گفت: شیوخ حاشیه خلیج فارس به دنبال مقابله با منافع ملی ایران و همچنین جبهه مقاومت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده کلیمیان در مجلس دهم: توافق امارات و صهیونیست‌ها شکست می‌خورد

سیامک مره صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرارداد امارات با رژیم صهیونیستی گفت: شیوخ حاشیه خلیج فارس به دنبال مقابله با منافع ملی ایران و همچنین جبهه مقاومت هستند و به همین خاطر دست خود را به سمت دشمن اصلی جبهه مقاومت و منافع ملی ایران دراز کردند.

وی افزود: همان طور که سرکوب مقاومت در یمن، سوریه و لبنان شکست خورد، این حرکت شیوخ حاشیه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی نیز به شکست خواهد انجامید و وجود رهبری همچون رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای این حرکت آنها نیز بی نتیجه باقی خواهد ماند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: یکی از اقدامات زشت شیوخ عرب و رژیم صهیونیست در این توافق نام‌گذاری این توافق به نام حضرت ابراهیم بود.

مره صدق خاطرنشان کرد: حضرت ابراهیم نماد همه موحدان و بت‌شکنان عالم و پیروان ادیان الهی است و کسانی که دو طرف این توافق هستند هیچ گونه ارتباطی با حضرت ابراهیم ندارند.

وی افزود: پیروان ادیان ابراهیمی مشغولند که قمارخانه‌داری مثل ترامپ بخواهد بین دو گروه از پیروان ادیان ابراهیمی دوستی برقرار کند که البته بازهم می‌گویم دو طرف این توافق یعنی امارات و رژیم صهیونیستی هیچ گونه ارتباطی با حضرت ابراهیم ندارند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها