رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده کلیمیان در مجلس: اگر بسیج نبود معلوم نبود امروز چه وضعی داشتیم همایون سامه‌یح نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج چه در دفاع مقدس و چه در جنگ کرونا اقدامات قابل توجه بسیاری را برای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده کلیمیان در مجلس: اگر بسیج نبود معلوم نبود امروز چه وضعی داشتیم

همایون سامهیح نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: بسیج چه در دفاع مقدس و چه در جنگ کرونا اقدامات قابل توجه بسیاری را برای دفاع از مردم انجام داده است.

وی ادامه داد: اگر فرمان امام (ره) برای تشکیل بسیج نبود معلوم نبود امروز ما چه وضعی داشتیم. بسیج بارها در جنگ تحمیلی با دست خالی برای دفاع از کشور مقابل دشمن بعثی ایستاد. 

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس با بیان اینکه ؟«من خود یک بسیجی هستم»، اظهار داشت: بسیج و سپاه در مورد اقلیت‌های دینی و از جمله ایرانیان کلیمی حمایت قابل توجهی را در حوزه فرهنگی، اقتصادی و امنیتی داشته‌اند.

سامهیح خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی فعلی در نشستی که امروز در بسیج برگزار شد و من هم در آن حضور داشتم بنا شد تا بسته‌های حمایتی به اقشار ضعیف ارائه شود و نکته قابل توجه اینجا است که در توزیع این کمک‌ها هیچ فرقی بین مسلمان، کلیمی و مسیحی وجود ندارد.

نماینده کلیمیان در مجلس افزود: بهترین دوستان من که با آنها در ارتباط هستم بسیجی هستند و هرگاه کمک یا کاری از آنها خواسته‌ام به بهترین وجه به من کمک رسانده و از من حمایت کرده‌اند؛ من این نکته را که بهترین دوستانم بسیجی هستند را از صمیم قلب عنوان می‌کنم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  انتشار برای نخستین بار| رهبر انقلاب: خط مبارزه سیاسی ائمه، تشکیل حکومت اسلامی بوده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها