پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نماینده مرودشت: مجلس باید به افزایش نرخ دلار ورود کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

نماینده مرودشت: مجلس باید به افزایش نرخ دلار ورود کند

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مرودشت: مجلس باید به افزایش نرخ دلار ورود کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جلالی رشیدی‌کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۳ تیر ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن مجلس اظهار داشت: دلار مرز ۲۰ هزار تومان را رد کرده است و یک زمانی مقام معظم رهبری امر فرمودند که آقایی دلار باید بشکند و اکنون فرصت در اختیار ما است و باید مجلس به این موضوع ورود کند و هیچ بهانه‌ای پذیرفتنی نیست.

وی طی تذکری به وزیر نیرو گفت: علیرغم اینکه امسال در سال جهش تولید هستیم و با مشکلات متعددی روبرو هستیم برق کشاوزی حوزه انتخابیه بنده که قطب تولید گندم در کشور است روزانه ۶ ساعت قطع می‌شود.

نماینده مردم مرودشت در مجلس یادآور شد: سالانه متداول بود که برق کشاورزان مرودشتی روزی ۴ ساعت قطع می‌شد الان که در سال جهش تولید هستیم روزی ۶ ساعت قطع می‌شود. این موضوع برای تولید کشاورزی کشور فاجعه‌آفرینی می‌کند 

رشیدی‌کوچی طی تذکری به وزیر نیرو گفت: نصف جمعیت شهرستان‌های حوزه انتخابیه بنده (مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد) آب شرب سالم در اختیار ندارند. روستای کناره در حوزه انتخابیه من با ۵ الی ۶ هزار جمعیت مجبور بودند آب تلخ استفاده کنند و اکنون شبکه آبرسانی آنها به شدت دچار مشکل است و جمعیت زیادی دسترسی به آب ندارند. اینها نیازهای اولیه یک جامعه است. 

وی با اشاره به افزایش نرخ رهن و اجاره مسکن، گفت: رهن و اجاره بها بر گرده مردم فشار می‌آورد چرا وزارتخانه‌ها با این ساختمان‌های عریض و طویل فکری به حال مردم بیچاره نمی‌کنند. 

این خبر را هم ببینید:  دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان با سخنرانی مؤمنی و نوای غلامرضازاده

انتهای پیام/