رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده مجلس: پیگیر حقوق مردم در ماجرای بلوکه کردن دارایی ایران توسط کره جنوبی هستیم حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بلوکه کردن دارایی‌های کشور توسط کره جنوبی گفت: اقدام کره جنوبی در بلوکه کردن دارایی‌ای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: پیگیر حقوق مردم در ماجرای بلوکه کردن دارایی ایران توسط کره جنوبی هستیم

حجت الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بلوکه کردن دارایی‌های کشور توسط کره جنوبی گفت: اقدام کره جنوبی در بلوکه کردن دارایی‌ای ایران به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و اینکه کره جنوبی تحت فشارهای آمریکا اقدام به این کار کرده جای تأسف دارد. 

وی افزود: وزارت امور خارجه باید با یک دیپلماسی فعال و انقلابی، به دنبال احقاق حق ملت ایران در ماجرای بلوکه کردن دارایی‌های کشورمان در کره جنوبی باشد. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: ما در مجلس از طریق دیپلماسی پارلمانی به دنبال احقاق حق ملت ایران و ماجرای بلوکه کردن دارایی‌های کشورمان توسط کره جنوبی هستیم و اجازه نمی‌دهیم کسی اینگونه بخواهد حقوق ملت ایران را نادیده بگیرد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: اینکه کشوری دارایی‌های یک ملت دیگری را فقط به خاطر استقلال‌خواهی تحت فشار استکبار بلوکه کند مایه تأسف است و دولت کره جنوبی باید بداند با این کارها راه به جایی نخواهد برد. 

وی در پایان گفت: دولت کره جنوبی باید بداند که همراهی با آمریکا در این مسائل جز خسران و پشیمانی برایش چیزی ندارد و دیر یا زود این فشارها از ملت ایران برداشته شده و همانطور که گفتم، همراهی با زورگویان جز شرمندگی برای دولت کره جنوبی چیزی به همراه نخواهد داشت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ساخت بزرگ‌ترین گنبد جهان تشیع، پس از انفجار/ سامراء هنوز بوی غربت می‌دهد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها