رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده مجلس: ما در زمینه عدالت نمره مطلوبی کسب نکرده‌ایم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پرویز محمدنژاد در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹) گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ ما در زمینه عدالت نمره مطلوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب نکرده‌ایم. من آثار این بی عدالتی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: ما در زمینه عدالت نمره مطلوبی کسب نکرده‌ایم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پرویز محمدنژاد در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹) گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ ما در زمینه عدالت نمره مطلوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب نکرده‌ایم. من آثار این بی عدالتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیده‌ام و چشیده‌ام و لذا در راستای تحقق خواست مقام معظم رهبری و دفاع از حقوق مستضعفان امروز کمر همت بسته‌ام تا به قدر توان خویش و بضاعت خود در زمینه‌های مختلف علی‌الخصوص اقتصاد و فرهنگ علم مبارزه با بی عدالتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردارم و حقوق آنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ استیفا کنم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اینک دست مساعدت به سمت شما نمایندگان ملت دراز می‌کنم تا در این راه و تحقق عدالت حرکت کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلات حوزه انتخابیه من عدم مزیت شناسی در حوزه کشاورزی است. امروز بزرگ‌ترین فقر مملکت ما این است که ما طرح جامع مزیت شناسی نداریم، ما منابع تولید ثروت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌شناسیم.

محمدنژاد خاطرنشان کرد: بازنشستگان فرهنگی آیینه تمام نمای شاغلان در این حوزه هستند، ما استیفای حق و حقوق بازنشستگان فرهنگی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بارها استیفا کردیم اما دریغ از یک مقدار توجه، همسان سازی حقوق معلمان و کارگرانی که در قالب قراردادهای معین و دیگر قراردادهای جانبی در شرکت‌ها و ادارات کار می‌کنند، باید مورد توجه قرار گیرند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسؤولان خواستار رسیدگی به حل مشکلات و حل آنها شد.

این خبر را هم ببینید:  نماینده مسیحیان ارامنی شمال ایران: هر وقت نیاز به کمکی بوده بسیجیان پشتیبان شهروندان مسیحی ارمنی بوده‌اند

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها