پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نماینده مجلس: فضای مجازی کشور از کنترل دولت و وزارت اطلاعات خارج شده است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

نماینده مجلس: فضای مجازی کشور از کنترل دولت و وزارت اطلاعات خارج شده است

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: فضای مجازی کشور از کنترل دولت و وزارت اطلاعات خارج شده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در جریان ارائه گزارش وزیر ارتباطات با بیان اینکه از وزیر جوان اقدامات بیشتری انتظار داریم، اظهار داشت: بحث ارتباطات هنوز ناقص است و مشکلات فراوانی در سراسر کشور وجود دارد.

وی افزود: ۴۰ سال از عمر شکوهمند انقلاب را پشت سر گذاشته ایم و علی رغم همه کارهای خوبی که انجام شده، ولی این اقدامات کافی نیست و برای مردم باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

مرادی ادامه داد: وعده هایی که به روستاییان داده اید عملی نشده است و خدمات به روستانشینان هنوز محقق نشده و انتظارات در تلفن ثابت، تلفن سیار و سرعت اینترنت به ویژه به روستاییان محقق نشده است.

وی با اشاره به فضای مجازی موجود در کشور مطرح کرد: فضای مجازی کشور از کنترل دولت و وزارت اطلاعات خارج شده است و باید فکری اساسی در این موضوع کرد. انتظارات مردم را در این زمینه باید محقق کنید.

مرادی تصریح کرد: از وزیر جوان باید در موضوع دولت الکترونیک سوال کرد که مشکلات فراوانی در حوزه دولت الکترونیک وجود دارد، حال شما باید توضیح دهید در موضوع بحران کرونا چه اقدامات اساسی انجام داده اید؟ 

نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم تصریح کرد: در موضوع ارتباط بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشکلاتی وجود داشته است و بی عدالتی ها و تبعیض هایی به خصوص در موضوع دانش آموزان روستاها وجود داشت. وزیر باید درباره این موضوع گزارش دهد.

این خبر را هم ببینید:  روحانی: ممکن است کاسبان تحریم از پیام‌های بودجه 1400 خوشحال نباشند

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه ام سال گذشته مشکلات را با وزیر درمیان گذاشتم، اما این مشکلات همچنان به قوت خود باقی است. انتظار است هم در شرکت مخابرات استان و هم شرکت های وابسته به این وزارتخانه در مجموع همه استان ها به خصوص استان هرمزگان توجه بیشتری شود.

مرادی در پایان مطرح کرد: کارگزاران مخابرات روستایی گلایه مند هستند، چرا که در سال گذشته و هم امسال به مطالباتشان توجهی نشده است.

انتهای پیام/